Сім'я Стосунки

Помилка, яку робить жінка, повертаючи чоловіка

У сім’ї сталася зрада — це біль для жінки, особливо коли вона була впевнена у своєму чоловікові і не чекала зради з його боку…

Дуже часто, відчуваючи глибокий біль і образу, ви починаєте дорікати чоловікові, звинувачувати його, намагаючись сказати йому, як він не правий і як він поранив вас. Добре, якщо на цьому все і зупиниться, чоловік усвідомить свою помилку, зрозуміє той біль, який вам завдав.

А якщо він продовжує зустрічатися з іншою жінкою?

Виникає природне бажання повернути його. Ви починаєте шукати свої помилки, намагаєтеся їх виправити, сподіваючись на його швидке повернення до сім’ї.

І тут є помилка — саме у вашому бажанні повернути чоловіка.

Що ж повернути? Чи кого повернути?

У сім’ї сталася катастрофа. Саме катастрофа, яка порушує та руйнує душевний спокій жінки. Катастрофа тому, що жінка втрачає не чоловіка, а його кохання.

Жінка багато може пробачити чоловікові за умови, що він любить її, вірніше вона відчуває його любов до неї.

Жінка не може прийняти саме той факт, що чоловік її більше не кохає, що інша жінка стала головною людиною у його житті. Розуміння цього завдає неймовірного болю та страждань, з якими буває нелегко впоратися.

Ви звикли думати і відчувати, що чоловік ВАШ — поганий, добрий, але він ваш. Ви, можливо, ніколи навіть не думали, що він може знайти іншу жінку. Ви настільки вважали його своєю власністю та частиною свого життя, що й припустити не могли, що ця частина здатна на власні почуття і бажання, не пов’язані з вами. Ви звикли до певного життя та розпорядку і раптом ви дізнаєтесь про зраду. Це удар, який перевертає весь ваш звичний ритм життя.

Ви жили із чоловіком, вам було зручно, звично, комфортно. Завжди були приводи дратуватися на нього і злитися, але ви і до цього звикли. І незважаючи ні на що, він дивним чином вписувався у ваше життя, як домашній вихованець, що примудряється іноді псувати вам життя своїми діями або їх відсутністю.

Так, зручно жити з такою людиною, але не більше. Заганяючи чоловіка у зручні для себе рамки, намагаючись нав’язати йому ваше життя, ваші думки, ви самі себе заганяли у власну в’язницю.

Ви не можете любити чоловіка, якого намагаєтесь вбудувати у своє життя, вірніше, можливо, можете любити, але поважати і сприймати його як Чоловіка — ні. Його послух позбавляє найголовнішого почуття до чоловіка – поваги. А без нього жінка не може почуватися жінкою. Повага дає їй можливість відчути чоловіка, його чоловічі якості та силу. Не відчуваючи їх, жінка, як і не жінка. Тільки розбудивши в собі повагу до чоловіка, та й до людей взагалі, жінка почуватиметься жінкою.

У чоловіка ж, якщо він вас любить, немає іншого виходу, як погодитися на ваші правила, не розуміючи, чому ж ви не вважаєте його найкращим із чоловіків. Якщо він не погоджуватиметься з вами, а відстоюватиме право на свої бажання, ви вважатимете, що він не любить вас, і не зможете жити з ним.

Виходить замкнене коло, де жінка за будь-якого з варіантів нещаслива, як жінка.

Слухняного і зручного чоловіка вона не може поважати, а з тим, хто чинить опір і живе відповідно до своїх бажань, вона почувається недостатньо коханою.

Живучи з чоловіком, ви десь у глибині душі завжди вважали його нижче за себе, вважали, що він програє вам в розумі, життєвій хватці. Все, що він робить, він робить не так, все можна робити набагато краще та правильніше.

У глибині душі ви завжди вважали, що ви подарунок для нього і ви за великим рахунком, звичайно ж, гідні іншого чоловіка, який з якихось причин поки що не зустрівся вам.

Ваш чоловік, звісно, ​​не зовсім гідна кандидатура для вас. Але так склалося.

Ви часто вважали за краще проводити час на самоті, займаючись своїми справами, бажаючи, щоб чоловік вас не чіпав.

Іноді у своїх глибинах ви відчували роздратування до нього.

Навіть якщо ви ретельно приховуєте це від чоловіка, по суті це нічого не змінює. Саме ваші глибоко заховані почуття створюють реальність.

Звичайно, низка помилок привела до зради, але основна причина криється у вашому глибокому ставленні до чоловіка. Намагаючись повернути чоловіка, ви починаєте грати роль, не властиву вам – ви більше приділяєте чоловікові уваги, намагаєтеся привернути його увагу до себе. Ви намагаєтеся зовні створити люблячу атмосферу в сім’ї.

Часто жінка, дізнавшись про зраду, справді починає відчувати давно забуті почуття до чоловіка. У ній ніби прокидається кохання. Є багато пояснень цієї любові, що прокидається, але не про це зараз мова.

Ви, повертаючи чоловіка, маєте лише одну мету — повернути, а на війні як на війні, всі засоби хороші.

Ставлячи за мету повернути чоловіка, ви припускаєте одну зі своїх помилок.

Чоловіча зрада – це завжди грім серед ясного неба, це біль та страждання. Доторкнувшись до цих почуттів, ви починаєте втечу від них.

Чоловік зраджує жінці з двох причин: він не відчуває кохання чи поваги, а може й того, й іншого одразу.

Кохання в її природному і справжньому прояві не може бути без поваги, але таке кохання дається небагатьом.

Я ж тут говорю про загальнопоширене сприйняття кохання.

[adss]

Можливо, ви здатні любити, бути відкритою з чоловіком, розділяти з ним свої душевні переживання, бути другом, але ви не здатні поважати чоловіка.

Є жінки, які поважають чоловіків, але не вміють любити, бути теплими та ніжними з чоловіками.

Є жінки, які не вміють ні любити, ні бути теплими та емоційними, не вміють поважати чоловіка. Вся їхня любов зводиться до простого фізичного догляду — до ритуалу виконання своїх обов’язків дружини та матері.

Любити душею – це бути відкритою душевно, вміти вести відверті та щирі розмови. Це тепло, ніжність, емоційність.

Поважати це визнавати простір іншого, його відмінність від вас, індивідуальність, його бажання, визнавати те, що ваш чоловік має свій власний внутрішній світ і свої звички. Це безоцінне ставлення до людини, приймати її не оцінюючи, не засуджуючи.

Ви настільки звикли не бачити в чоловікові ЧОЛОВІКА, що тільки зрада і пов’язаний з нею біль відкриває ваш розум і серце, і ви починаєте розуміти, де припустилися помилок. Ви починаєте перебирати всі події і бачите, де перегинали палку. Ви навіть у пристрасному бажанні повернути чоловіка, готові змінитись і не повторювати зроблених помилок. У цей момент ви впевнені, що будете поводитись по-іншому. Але як показує досвід, спроби змінитись рідко призводять до кардинальних змін у стосунках та у вашому світовідчутті.

Ви повинні піти глибше своїх помилок і у своїй поведінці побачити ті глибокі настанови відповідно до чоловіка як до ЧОЛОВІКА, і зрозуміти, що ви його ніколи не поважали як чоловіка і як людину.

Біль є тим раптовим поштовхом, який пробуджує вас від сплячки та змушує звернути увагу на життя, на своє сприйняття чоловіка.

Чому з однією жінкою чоловік стає успішним, а з іншою – ні? Тільки тому, що одні бачать ЧОЛОВІКА у чоловікові, а інші – ні.

Тут неможливо обдурити себе та чоловіка. Ви можете прикидатися скільки завгодно, що ви підтримуєте чоловіка, розумієте, зважаєте на нього, але якщо цього немає в душі, все марно.

До тих пір, поки ви не зміните свої глибокі переконання в собі, ви не будете почувати себе щасливою жінкою.

Жінка розкривається лише з чоловіком. Не поважаючи чоловіка в душі, вважаючи його слабким і нікчемним, ви пиляєте гілку, на якій сидите.

Біль, який приносить вам зрада – це цілющий біль, що пробуджує вас від ваших помилок щодо себе як жінки і щодо чоловіка як чоловіка.

Навіть якщо у вашій душі не було поваги та кохання, то з появою іншої жінки, ви відчуваєте, як прокидається “кохання”, а іноді навіть і повертається давно забуте сексуальне бажання.

Ви стаєте, у своєму роді, одержимою у своєму бажанні повернути чоловіка за будь-яку ціну. Ви не можете прийняти факт, що все скінчилося, і ваш чоловік більше не любить вас. Ви не можете повірити в це, не можете і не хочете. Зі зникненням його любові до вас весь ваш світ, усі ваші уявлення про себе руйнуються.

У когось спрацьовує захист у вигляді злості та ненависті, і обриваються всі зв’язки та контакти, залишаючи відчуття зради та болю у серці.

Хтось довго не може відпустити ситуацію, прирікаючи себе на роки мук та страждань.

Не важливо, який шлях ви вибираєте, важливо те, з якими почуттями ви залишаєтеся – з відчуттям бруду, приниження, зради, непотрібності, покинутості, або з глибоким прийняттям і осмислення багатьох життєвих установок.

Часто бажання повернути чоловіка – це втеча від нестерпних, болючих почуттів. Його повернення – єдиний порятунок від болю.

У цьому випадку ви не чоловіка хочете повернути, а комфортний стан, коли ви поруч із ним, відчуття СЕБЕ, звичний спокій.

Можна повернути людину, натиснувши на жалість, почуття обов’язку або застосовуючи щось ще, але кохання повернути не так просто.

Якщо чоловік зрадив, і стосунки з іншою жінкою тривають кілька місяців чи років, він уже подумує про розлучення з вами, намагається жити з іншою жінкою, шукає привід піти з дому на вихідні та свята, це означає, що його серце та душа знаходяться поруч із іншою жінкою; а розум, звичка і почуття обов’язку з вами.

Повернути кохання та душу практично неможливо.

Щоб чоловік знову зміг вас полюбити, вам треба постаратися максимально змінитись. Змінитися не для того, щоб повернути його, а змінитися, щоб стати щасливою, неважливо з ним або без нього.

Змінитися — це не означає змінитись зовні або почати робити те, чого раніше не робили. Насамперед, треба змінити свій внутрішній стан та глибоке ставлення до чоловіка, до чоловічої статі та до вашого чоловіка зокрема.

Змінитись — це пережити біль зради та зради, осмислити глибоке значення цього уроку. Проаналізувати його і зрозуміти, чому це трапилося з вами і який внесок ви зробили в цю подію.

Тільки змінивши своє глибоке ставлення до ЧОЛОВІКА, можна повернути кохання, а якщо ні, то ви залишитеся тільки у виграші, тому що до іншого чоловіка ви вже ставитиметеся по-іншому.

Якщо ви поставили собі за мету повернути чоловіка і нічого іншого за цим не бачите, то ви не змінюєтеся глибоко всередині себе, всі ваші зміни не торкаються глибин.

Ваша одержимість може навпаки завдавати вам страждань. Ваш чоловік може не встояти перед вашим сильним бажанням і тимчасово поступатися вам, даруючи надію, а потім знову забираючи, завдаючи вам болю за болем.

Якщо ви у своєму пристрасному, задушливому бажанні повернути, натраплятимете на холодну байдужість, це ранить не менше.

Також ваша одержимість та імпульсивний порив може лякати чоловіка.

У цей момент найголовніше — заспокоїтись і зрозуміти, що повертатися треба тоді, коли ви в душі символічно розлучилися з ним, відпустили його та прийняли те, що він любить іншу жінку. Це найважче і для багатьох практично неможливе. Але без цього ви не змінитеся внутрішньо, не відкриєте у собі справжню любов і свою мудру внутрішню жінку.

Повернути любов чоловіка можна лише переглянувши своє глибоке ставлення до нього, символічно розлучившись з ним і оплакавши свою втрату, переживши горе пов’язане з цим розставанням, прийнявши його любов до іншої, і пережити біль зради, не затаївши образи.

Щоб повернути любов чоловіка, потрібно перестати потребувати його любові до вас, потрібно знайти джерело любові в собі. Щоб повернути чоловіка та його кохання, спершу потрібно мати цю любов у собі, щоб вам було що дати.

Якщо єдина мета – повернути його, щоб мати, краще відразу відмовтеся. Це не дасть вам щастя. Навіть якщо чоловік повернеться, то образа і злість на нього за його зраду будуть, як іржа, руйнувати вас на тонкому плані, і ви не почуватиметеся щасливою жінкою з ним.

Тільки ваша внутрішня робота з часом може принести вам бажаний спокій та гармонію.

Маючи на меті отримати, ви знову можете зіткнутися з розчаруванням і болем. Ваші дії спрямовані лише на те, щоб пробудити в чоловікові колишні почуття до вас. Ви, дбаючи про нього, розраховуєте на отримання зрештою любові до себе. Це безперспективний варіант у плані вашого розвитку та росту. Ви не змінюєтеся всередині. Ви тільки прискорюєте свій біг у гонитві за коханням.

Намагатися повернути любов до себе, не змінюючись глибоко в собі – помилка, яку припускає жінка, повертаючи чоловіка.

Потрібно вчитися любити чоловіка, глибоко приймаючи його. Тільки так ви будете рости в собі.

До тих пір, поки ви не зможете прийняти думку, що любов пройшла, не зможете відпустити ситуацію, доти ви будете нещасливою, потопаючи в ненависті, злості та образах, або в жалості до себе чи самокопанні.

Найперший крок у своєму духовному розвитку — це прийняти біль від усвідомлення того, що тебе більше не люблять.

Через прийняття та проживання цього болю народжується смиренність, приходить розуміння та осмислення багатьох речей. Припиняється внутрішня боротьба та зовнішня. Настає мир та душевний спокій.

Через розуміння того, що ця людина вам більше не належить, що в її житті є інша жінка, що в неї є інше життя, ви прийдете до відчуття повної самотності та порожнечі. І тільки потім, пройшовши цю порожнечу, народжуватиметься відчуття себе.

Ви більше не залежатимете від чиєїсь любові, вам не потрібно більше шукати докази любові в очах і діях. Ви станете по-справжньому вільною

Прийнявши факт, що він більше вас не любить, позбавившись усіх негативних почуттів до нього, вибачивши і подякувавши за урок і за своє пробудження, не втікши, а проживши біль і випустивши її назовні, ви зможете побачити у своєму чоловікові просто людину гідну любові і поваги, як і кожна людина, яка живе на землі.

Помилка, яку припускає жінка, повертаючи чоловіка, ваша помилка, полягає в тому, що ви маєте лише одну єдину мету – повернути чоловіка, повернути ті почуття, які він відчував до вас, повернути його ставлення, повернути своє відчуття потреби та “улюбленості”, повернути той комфортний стан і те комфортне життя, що було поруч із ним.

Бажання повернути продиктоване вашим егоїзмом, вашим бажанням бути в комфорті та спокої, відчувати себе коханою.

Щоб повернути людину, треба обов’язково чимось пожертвувати — комусь своїм неповажним ставленням до чоловіка, комусь своєю гордістю, комусь лінощами, комусь незалежністю чи залежністю, комусь своїми страхами.

Чи замислювалися ви, чим ви можете пожертвувати заради кохання?

Маючи на меті повернути за будь-яку ціну, ви не замислюєтеся над тим, а що потім, як жити з тим, кого повернули? Чи зможете вибачити по-справжньому, від душі? Чи зможете бути щасливою?

Щоб повернути любов до себе, жінка повинна перш за все відкрити свою здатність полюбити чоловіка і прийняти його у свій світ, у свій простір. Прийняти не на своїх умовах, а прийняти з його внутрішнім світом, давши право бути самим собою і при цьому, не втрачаючи себе.

Легко прийняти чоловіка на своїх умовах, де все ясно і зрозуміло, де чоловік ходить за траєкторією, заданою жінкою — туди не ходи, це не їж, не пий, з друзями можна зустрічатися з 8 до 11 по п’ятницях, цьому так треба сказати, а іншому ось так і т.д.

Якщо чоловік перестає слідувати заданій траєкторії, алгоритму, жінка починає ображатися. У неї існують уявлення не тільки про те, як і що потрібно робити, а й уявлення, як йому потрібно ставитись до неї, що він повинен робити для неї. Не отримуючи бажаного, образи зростають.

Ви не поважаєте чоловіка, тому й не сприймаєте його внутрішній світ, по суті, ви ним ніколи й не цікавилися. Вас цікавило лише те, що стосується вас чи якось пов’язано з вами.

Щоб повернути кохання чоловіка, вам потрібно почати знайомитися з ним заново. Потрібно змінювати глибоке ставлення до чоловіка.

Найперший крок до прийняття чоловіка – це прийняти в собі, що людина вже більше не любить вас як раніше, її очі не горять і не дивляться на вас з колишньою ніжністю та теплом.

Залишіть свої відчайдушні спроби побачити в його очах минуле кохання та захоплення.

Роздратування настає тоді, коли в результаті докладених зусиль, ви не отримуєте того, на що, власне, вони й були спрямовані.

У цьому ви знову стикаєтеся з найбільшою своєю проблемою — з очікуваннями, вірніше, з невиправданими очікуваннями.

Ця проблема і призвела до зради, ви не могли глибоко прийняти чоловіка тому, що його поведінка, він сам і його дії не відповідали вашим очікуванням.

І зараз, бажаючи повернути його, ви знову припускаєтеся помилки – ви хочете і очікуєте, що він забуде ту жінку, визнає свою провину і з ще великою любов’ю повернеться до вас назавжди.

Ви не можете прийняти ситуацію та факт, що його почуття не з вами.

Тільки прийнявши цю ситуацію, не озлобившись, вибачивши і відпустивши його від душі, з Богом і Світом, ви проробите величезну роботу всередині себе, і ваше ставлення до чоловіка і його зради стане іншим.

Якщо вам важко і важко впоратися з цією ситуацією, звертайтеся за допомогою до психолога.

Якщо ви проклинаєте чоловіка, злитесь на нього, то ви не зможете побудувати стосунки з іншим чоловіком і, тим більше, повернути чоловіка. Ви і одна не знайдете щастя і спокою.

Помилка, яку припускає жінка, повертаючи чоловіка – старання бути ідеальною для чоловіка.

Нічого не потрібно робити заради чоловіка, всі ці спроби будуть приречені на провал. Ні заради нього, ні для нього, а робити виключно заради власних змін, приймаючи ситуацію і чоловіка, змінюючи до нього глибоке ставлення як до чоловіка і людини, ви відкриватимете в собі джерело кохання, і вам не потрібно буде жадібно шукати кохання в уламках розбитого дзеркала.

Ви будете щасливі і спокійні від свого кохання, яке відкриється всередині вас.

Дуже важко розгорнути свою свідомість і змінити її. Але ця робота варта того, щоби почати її робити.

Джерело

Дата публікації: 01.11.2021 img Поділитися