1 Вибір неправильного тонального крему
Це стосується як дуже темних тонів – під засмагу, так і занадто світлих. Важливо орієнтуватися на свій природний тон шкіри і під нього підбирати тональний крем. Не варто намагатися намалювати на обличчі засмагу або “омолодитися” найсвітлішим тональним засобом. Дисгармонія завжди візуально робить обличчя старішим. Найкраще, якщо крем не кидається в очі і сприймається єдиним цілим з образом.
2 Відмова від праймера
Шкіра в такому віці вже не така еластична і гладка, як в 20 років, тому їй просто необхідна якісна основа. Праймер заповнить нерівності, зморшки, пори і тон ляже рівніше, шкіра буде виглядати більш молодою і здоровою. Ще один плюс праймера – захист шкіри, зволоження і догляд.
3 Застосування сухого спонжа
Візажисти наполягають – не наносити руками тональний крем, для цього купіть спонж або кісточку. Причому перший повинен бути не сухим, а злегка вологим – цей момент дуже важливий. В цьому випадку тон не ляже як маска і не підкреслять зморшки. Намочіть спонж, вичавіть як слід і після цього приступайте до макіяжу.
4 Неправильне нанесення
Техніка нанесення тонального крему теж часто порушується. Мало того, що крем наносять пальцями, так ще й рухаються зверху вниз. У підсумку виходить обличчя стомлене, нерівне. Тон потрібно забивати від низу до верху. Яйцеподібний спонж краще використовувати з гострого кінця, а широкий залишити для розтушовування.
Правильно нанесений тональний засіб зробить обличчя більш здоровим, свіжим і молодим, тому обов’язково врахуйте ці нюанси макіяжу.