Що потрібно їсти на сніданок для стрункого тіла і відмінного здоров’я

Зима не балує фруктами, зате ті, що є, корисніші всіх інших. Їжте ці фрукти на сніданок і під час перекусів і всі будуть здивованими вашою стрункістю.

Багато хто використовує вільний час взимку для того, щоб зайнятися спортом і скинути зайві кілограми. Щоб ваші зусилля були не даремними, їжте на сніданок ці фрукти.

Грейпфрут.

Як і всі цитрусові, має високий вміст вітаміну С, завдяки чому жири швидко розщеплюються і не встигають відкластися де не потрібно.

Грейпфрут добре впливає на травлення, допомагає засвоїтися важкій їжі і незамінний для сніданків, тому що запускає роботу шлунка краще, ніж будь-який інший фрукт.

Ківі.

Зелені овочі та фрукти найкорисніші для схуднення. Взимку вибір зеленого не великий, тому беріть кілограм ківі і навіть не думайте!

Цей пігмент в їжі свідчить про високу концентрацію природних антиоксидантів, які розганяють травлення і дають енергію для занять спортом.

Ківі не дає жирам засвоюватися і містить мінімум калорій: ідеальний перекус на весь день!

Яблука.

Велика балерина Майя Плісецька говорила: «Голодна – з’їж яблуко». І була права. Завдяки високому вмісту клітковини в яблуках, при невисокій калорійності воно втамовує відчуття голоду на години. А фруктоза знімає пристрасть до тістечок і булочок: те що потрібно, якщо вирішили розпрощатися з парою-трійкою кіло!

Гранат.

Гранат допомагає виводити з організму всі шкідливі речовини: фрукт насичений природними антиоксидантами, нормалізує і прискорює травлення, виводить зайву рідину.

Якщо після свят з’явилася набряклість, терміново з’їжте гранат. На ранок прокинетеся в нормі, кращі і бадьоріші.

Хурма.

Хурма – лідер серед зимових фруктів за вмістом білка. Він потрібен нам для будівництва м’язової тканини, яка спалює в 9 разів більше калорій, ніж жирова. А ще хурма втамовує апетит, завдяки своєму «в’язкому» смаку і бадьорить вранці.

При цьому, за велику концентрацію вітаміну В і С, її сміливо можна віддати на перевагу каві. Завдяки високому вмісту йоду, хурма також сприяє нормалізації роботи щитовидної залози і гоpмонального фону в цілому: можна не боятися різких стрибків ваги і набряків.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook