Сім'я Стосунки

9 простих жестів, які підкорять чоловіка

Не вірите? Ось кілька простих речей, які змусять “розтанути” будь-якого чоловіка:

Напевно, ви не раз задавалися питанням: «Ну що він у ній знайшов?» І справді в тому, що чоловіків часом приваблюють найнесподіваніші речі в жінці. Навіть найменший жест чи вчинок може означати для нього дуже багато.

1. Скажіть йому щирий комплімент.

Не просто, який він красивий та сексуальний. А те, як ви любите його музичний талант, як вам безпечно в його обіймах. Чоловікам так рідко роблять компліменти, що він розквітне від одного такого слова і сяятиме ще тиждень.

2. Приготуйте йому щось особливе.

Хто першим сказав про те, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, той був мудрою жінкою. А якщо він особливий поціновувач їжі, то сам Бог велів приготувати йому щось особливе.

3. Скажіть йому: «Ти мені дуже дорогий».

Щоправда у тому, що чоловіки сьогодні часто почуваються недооціненими. І сказати йому це просте речення — найлегший спосіб, щоб він почував себе чоловіком.

4. Подивіться йому глибоко у вічі.

Зоровий контакт — один із науково доведених способів посилити зв’язок між двома людьми. Просто навчіться робити це правильно, з усією своєю жіночою енергетикою.

5. Майте свій аромат чи вигляд.

Чоловіки – прості створіння. Якщо вони помічають, що у вас завжди певний аромат або ви завжди носите одну помаду, то вони почнуть асоціювати цей запах і цей колір помади з вами. Це стане його афродизіаком.

6. Ідіть «в атаку», якщо він збентежився.

Якщо хлопець трохи соромиться у вашій присутності, є лише один спосіб завоювати його серце зробити перший крок. Обійміть його, а залежно від рівня вашого спілкування можете навіть поцілувати. Це сильно підніме його самооцінку, і потім він уже буде сміливішим і безперечно закоханим у вас.

7. Говоріть «ні», якщо він надто агресивний.

Деякі хлопці звикли, що дівчата самі вішаються на шию. Якщо він починає злитися, що ви не така – не піддавайтеся. Відступіть назад, встановіть межі – це змусить вас поважати і переглянути своє ставлення.

8. Шльопніть його.

Хлопцям подобається, коли дівчата заграють із ними. Просто не переборщіть.

9. Спробуйте щось таке, про що він фантазує.

Тоді ви станете дівчиною його фантазій! Все просто.

За матеріалами

Друге дихання: 5 способів повернути пристрасть у ваші стосунки

Дата публікації: 10.11.2021 img Поділитися