7 уроків від Ніколи Тесли, з якими життя стає по-справжньому значущим

Нікола Тесла шокував всіх, коли передбачав просто неймовірні, на погляд людей того часу, речі. Наприклад, такий вид бездротового зв’язку, як інтернет. Але в процесі цього він отримав просто цінні життєві уроки, якими охоче ділився з людьми. Отже, уроки від найбільшого винахідника сучасності, які допоможуть вам зробити своє життя по-справжньому значущим.

1. Не звертайте уваги на те, що роблять інші.

Незважаючи на численні звинувачення в крадіжці ідей, Тесла не зупинявся і продовжував працювати. Якби ми робили все для того, щоб бути щасливими, а не турбувалися про думку інших, то змогли б жити зовсім іншим життям вже зараз.

2. Якщо ви заглянете вглиб себе – зрозумієте дуже важливі речі.

Роздуми допомагають зрозуміти, хто ми насправді, і ким хочемо бути. Якщо ви приділите час і подумаєте про те, які у вас є сильні сторони, а які, навпаки, роблять вас слабкими і вразливими, і чого ви насправді хочете від життя, ви будете більш підготовленими до того, щоб працювати і дійсно досягати своїх цілей.

3. Це нормально – бути попереду всіх.

Якщо вам кажуть, що ви зійшли з розуму, або що ваші ідеї абсурдні, а тому ніколи не будуть працювати, це неприємно. Ви відчуваєте себе незрозумілим, пригніченим, і починаєте думати, що набагато легше зайнятися чимось іншим – більш легким і зрозумілим, ніж розбивати лобом стіну.

Тесла ж нагадує всім нам, що справжні винахідники не сперечаються і не конфліктують з людьми, які не приймають їх ідеї. Ми всі різні, і було б наївно вважати, що інноваційні ідеї припадуть всім до смаку. Але не здавайтеся. Пишаєтеся тим, на що ви здатні і про що пристрасно мрієте.

4. Ні на день не припиняйте читати і вчитися.

В наш час, коли в інтернеті так багато інформації буквально про все на світі, стільки різноманітних ідей і поглядів, читання книг все одно залишається найважливішим способом дізнаватися щось нове.

Замість того, щоб тільки переглядати заголовки новин, читайте історії про те, як створювалися великі речі – це сприяє розвитку креативності. Отже, постійно читайте. Не припиняйте вчитися і дізнаватися щось нове кожен день.

5. Будьте терпеливі і наполегливі.

Витримка грає важливу роль в житті творчих людей, хоча і приходить не відразу. Письменники нерідко чекають тижнями, місяцями і навіть роками, поки їм прийде в голову дійсно вартісна ідея. Художники болісно і довго підбирають правильний колір, а винахідники ночами безперервно працюють, намагаючись змусити заробити придуманий ними механізм.

Не турбуйтеся про те, як довго вам доведеться рухатися в напрямку своєї мрії. Все, що вам потрібно, це працювати над її здійсненням і йти вперед.

6. Ніколи не припиняйте створювати щось нове.

Не має жодного значення, що хтось сказав. Не зупиняйтесь. Придумуйте, винаходьте, удосконалюйте. Світові потрібно ще більше, ніж ви можете запропонувати. І навіть якщо часом вам буде здаватися, що це все марно, подумайте про те, що все може вирішитися самим неймовірним чином, таким, який ви собі навіть не можете уявити.

Тесла нагадує, що кожен з нас несе відповідальність за те, щоб зробити цей світ кращим.

7. Гроші – це далеко не все.

У сучасному світі люди знаходяться в постійних пошуках бізнес-ідей і способів, як заробити на винаходах. Тесла ж закликає нас творити не заради грошей, а заради творчості. Сам процес творення – уже велика нагорода.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook