Духовність Сім'я

7 речей, які не можна робити ввечері

Це нам розповідали ще бабусі, та ми вперто відмовлялися їх слухати. Але якщо дотримуватись цих 7 порад, життя може повністю змiнитися!

Темний час доби раніше вважався чимось містичним і таємничим. Після заходу Сонця люди кидали всі свої справи, інакше можна було накликати на себе біду. У наших предків був повний перелік того, чого не можна робити на ніч. Потрібно сказати, що дещо з цього списку прийнято дотримуватися і до цього дня.

В дзеркало у темряві заборонялося заглядати молодим дівчатам – це обіцяло передчасну старість. У темряві дзеркало спотворює відображення, і воно може «запам’ятати» дівчину в не найкращому вигляді.

Згідно з популярною грошовою прикметою, передача грошей ввечері обіцяє великі фінансові втрати. Вважається, що якщо дати грошей в борг після заходу Сонця, можна позбутися грошової удачі. Якщо ж, навпаки, взяти в борг гроші, то можна на довгий час залишитися в боргах. Немитий посуд, згідно з народними прикметами і забобонами, обіцяє грошові збитки. Залишити брудні тарілки – проявити неповагу до домового. Він може образитися і накликати неприємності.

Дзеркало в народних прикметах фігурує дуже часто. З давніх-давен його наділяли магічною силою. Вважається, що вночі воно стає дверима в потойбічний світ, і якщо в нього подивитися, то можна залучити гостей з того світу. Це марновірство пов’язано зі значенням самої ночі в народних повір’ях. Раніше вірили, що вночі прокидається нечиста сила, і якщо після заходу Сонця винести сміття, то це може негативно відбитися на матеріальному благополуччі всієї родини.

Залишити на ніч ніж на столі – до неприємностей і хвороб. Це народне марновірство означало, що вістрям ножа може скористатися все та ж нечиста сила. Якщо почати прибирання на ніч, то можна залучити в будинок невдачі і грошові втрати. Наші предки вірили, що якщо ввечері помити підлогу, то можна вимити з дому удачу, любов і достаток. Вважається, що якщо після заходу Сонця чоловік погoлиться, то його чекають проблеми в iнтимному житті. Також і дівчатам заборонялося стригти волосся і нігті на ніч. Це могло стати причиною невдач в особистому житті.

Всі ці прикмети і забобони мають давню історію. Вірити в них чи ні, вирішуйте самі.

Джерело

Дата публікації: 09.10.2020 img Поділитися