Здоров'я та краса Сам собі лікар

7 продуктів, які вбивають статевий потяг

Вчені назвали 7 продуктів, здатних не тільки знизити, але і зовсім вбити на деякий час статевий потяг. При вживанні їх, в організмі зменшується тестостерон, що і призводить до зникнення лібідо. Читайте далі!

Продукти харчування в процесі метаболізму забезпечують людину енергією, тому їжа безпосередньо пов’язана з «сексуальним» настроєм і можливостями. Багато людей знають про продукти, здатні знизити статевий потяг, але не всі можуть повідомити їх назви. Фахівці розповіли, що у разі планів на романтичне побачення, краще виключити з раціону ці 7 компонентів.

1. Продукти, які містять сою. У сої є фітоестроген, аналогічний по своїй структурі жіночому гормону естрогену, а це загрожує зниженням рівня тестостерону.

2. Бобові. Ефект від вживання їх у великих кількостях дорівнює вживанню сої.

3. Цукор. Його слід споживати в міру, так як більша доза сахарози призведе до стрибка в крові інсуліну і, як наслідок, до зниження тестостерону.

4. Солоності і копченості, жирна їжа. Їх негативний вплив на роботу серця і судин важко переоцінити. Денна норма солі в день становить до 5 грам.

5. Кофеїн. Тестостерон повільно виділяється як при вживанні кави, так і енергетичних напоїв.

6. Продукти з харчовими дріжджами. Випічка, квас, пиво – від них слід відмовитися перед і під час романтичного вечора.

7. Алкоголь. Потрапляючи в організм, він вражає всі його системи. Що стосується розглянутої теми, споживання спиртного призводить до зменшення інтенсивності постачання до статевих органів крові, а ЦНС сигналізує про те, що пора йти спати. Вчені рекомендують під час побачення пити не більше одного келиха білого або сухого червоного вина.

Джерело

Дата публікації: 19.04.2019 img Поділитися