5 способів, як ніколи не треба носити спідницю

Обо'язково збережіть! І ніколи так не одягайте спідницю! Це негарно і зовсім не стильно!

Міні + відкритий топ

Самі по собі міні спідниця і відкритий топ в моді. Але використовувати їх в одному образі не потрібно. І справа тут навіть не в актуальності такого поєднання, а в надмірній відкритості. Щоб не отримати вульгарний вигляд, треба вибирати відкритий низ і закритий верх і навпаки.

 

А ось як краще 

 

Максі + взуття на плоскій подошві

Максі спідниці теж не перестають бути актуальними. Але їх теж треба вміти носити. І не надягати з такою спідницею взуття на плоскій підошві. Силует відразу стає дуже громіздким, а образ позбавляється жіночності. І ще важливо, щоб посадка спідниці була на талії, інакше пропорції будуть порушені, і ноги будуть здаватися короткими.

 

 

Олівець + приталений верх

Приталений одяг зараз не в тренді. Модні тенденції орієнтовані на вільний крій. Але спідниця-олівець стала вже класичної річчю, і актуальна вона завжди. Ось тільки поєднувати з приталеним верхом її не треба. Такий образ буде абсолютно не актуальним.

 

 

Міді + верх навипуск

Міді спідниця покликана формувати красиві пропорції, але для цього потрібно заправити за пояс плечовий виріб. Якщо цього не зробити, то фігура візуально буде ділитися на 2 частини, а це робить силует більш широким і масивним. Жінки маленького росту взагалі будуть виглядати, як в мішку. Тільки дуже високі дами можуть дозволити собі носити спідницю міді і верх навипуск.

 

 

Сатинова спідниця + «ванільний» верх

Сатинова спідниця сама по собі виглядає дуже жіночно, і багато доповнюють її нарочито жіночним верхом: мереживним топом або блузкою з рюшами. Однак зараз можна будувати образ на контрастах, тому куди більш сучасно з такою спідницею виглядатимуть вільні футболки, джінсовки і прості майки.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook