Здоров'я та краса Сам собі лікар

5 міфів про жінок «під градусом»

Збираєтеся не чергові дівочі посиденьки, на яких буде алкоголь? Спочатку почитайте це!

1. НЕТВЕРЕЗА ЖІНКА БІЛЬШ СЕКСУАЛЬНА. Алкоголь справді посилює в жінок сексуальне бажання, впливаючи на певні рецептори мозку. Але ж така дама в більшості чоловіків викликає набагато менше симпатії, ніж твереза красуня, причому власне на фізіологічному рівні. Інакше кажучи, ви від усього серця хочете, а вашому джентльмену огидно.

2. АЛКОГОЛІЧКА – ЦЕ ЖІНКА ІЗ „ДНА”. Жінка може досить довго пити, але вміло це приховувати, не виходити за межі допустимого. Просто в кожного є своє дно. Зовсім необов’язково, що жінка на кшталт чоловіка буде валятися під під’їздом, але співачка не зможе співати, журналістка – писати, бухгалтер – рахувати… До слова, останніми роками спиваються забезпечені жінки, успішні бізнес-вумен.

3. СПИРТНЕ ЗНІМАЄ СТРЕС. І так, і ні. У невеликих дозах алкоголь допомагає зняти напругу, розслабитися, діє як стимулятор. Але у великих кількостях вплив алкоголю на організм радикально змінюється – він стає депресантом.

Не випадково більша частина самогубств здійснюється в стані сп’яніння. І особливо небезпечно звикнути знімати стрес (від вас пішов коханий, шеф на роботі „дістав”, діти „влипли в історію”) тільки алкоголем – так жінки найчастіше й призвичаюються до склянки.

4. ЯКЩО ПИТИ ТІЛЬКИ ЯКІСНЕ СПИРТНЕ, НІКОЛИ НЕ ЗІП‘ЄШСЯ. Головне – не що жінка п’є, а чому. Елізабет Тейлор не пила самогонки, її довело до наркологічної клініки шотландське віскі, а Едіт Піаф, яка так і не вилікувалася від алкоголізму, налягала на французький коньяк…

5. ЖІНОЧИЙ АЛКОГОЛІЗМ НЕВИЛІКОВНИЙ. Якщо чесно, то будь-який алкоголізм лікувати важко, але можливо. Складність лікування жіночого алкоголізму радше у соціальному середовищі. Жінки до останнього, боячись ганьби, осуду, приховують проблему й потрапляють до спеціалістів уже в дуже запущеному стані. До того ж фізіологічне звикання до спиртного в жінок проходить швидше. Але найголовніше – усвідомлення проблеми та бажання пацієнтки позбутися залежності.

 

Дата публікації: 10.05.2018 img Поділитися