Здоров'я та краса Краса

5 лайфаків, щоб волосся не було жирним

Якщо у вас жирне волосся, ви хочете знати, як із цим боротися, то продовжуйте читати! Жирне волосся – це поширена проблема, яка може вплинути на вашу впевненість у собі. Але є кілька лайфхаків, які наочно покажуть, як боротися з жирним волоссям.

1.Менше шампуню

Якщо у вас жирне волосся, то дуже ймовірно, що ви будете використовувати велику кількість шампуню, щоб позбутися жиру. Але це те місце, де ви повинні зупинитися. Ця практика висушить вашу шкіру голови та стимулює залози виробляти ще більше жиру. Зрештою, ви отримаєте більш жирне волосся незабаром після миття. Використовуйте менше шампуню або розбавте його водою перед нанесенням.

image2

2.Використовуйте правильний шампунь

Як гадаєте, чи правильно ви робите, вибираючи шампунь для жирного волосся? Це звучить логічно, але є прихована істина. Зазвичай, ці шампуні дуже жорсткі. Вони видалятимуть натуральні жири, тому пізніше ваші залози будуть виробляти їх ще більше. Замість того, щоб купувати такі шампуні, спробуйте придбати лікувальні шампуні для жирного волосся.

image3

3.Спіть із зібраним волоссям

Перед сном обов’язково зав’яжіть волосся у високий пучок. Це запобігатиме поширенню жиру від коріння до волосся. Це дуже простий трюк, який справді працює.

4. Часто міняйте свою наволочку

Ваша наволочка вбирає всі жири з вашого волосся. І ти не хочеш, щоб вони були на твоєму чистому волоссі. Щоб переконатися, що ваша подушка чиста, міняйте наволочку принаймні один раз на тиждень. Цей простий трюк буде тримати ваше волосся чистим.

image4

5.Спростіть свою укладку

Ви наносите занадто багато засобів для укладання? Надмірна кількість мусу, гелів та інших подібних продуктів лише забиватиме ваші пори. Натомість виберіть просту та мінімалістичну зачіску. Використовуйте зволожуючі засоби, які не бруднять ваше волосся.

 

 

Дата публікації: 16.02.2022 img Поділитися