Відпочинок Сім'я

5 кращих настільних ігор для вечірок

Готуєтеся до зустрічі гостей чи збираєтеся приємно провести час усією сім’єю? Вам стануть у пригоді настільні ігри.

Настольные игры для вечеринок стануть ковтком свіжого повітря, який пожвавить звичну подію. Вечірка – це веселощі та легковажність. Зрозуміло, що ви не бажаєте ризикувати й марнувати час на гру, яка змусить гостей позіхати від нудьги! Адже тільки рейтингові настільні ігри швидко розвиваються й захоплюють гравців навіть без наявного досвіду.

Прості правила, круті повороти, легкий драматизм і купа веселощів ідеальні для вечірки й характерні для кращих настільних ігор, які чекають на вас в онлайновій книгарні «Букля». У різноманітному асортименті ви знайдете підходящі варіанти для розваг з дітьми та для дорослих, які зовсім не «дорослі», а просто трохи складніші. Настав час випробувань. Чи вдасться вам досягти успіху?

Топова п’ятірка

Інтернет-магазин «Букля» пропонує ульотні настільні ігри для вечірок, які завжди будуть приводом для частіших дружніх зустрічей та веселих сімейних розваг.

1. Твістер. Популярна гра, яка не вимагає багато часу для ознайомлення з правилами та вже майже півстоліття дарує вибухові емоції. Все що потрібно – це ігрове поле з кольоровими кружечками й гнучкі, витривалі, спритні гравці.

2. Пиріг в обличчя. У пориві пристрастей хочеться почати бій пирогами? Зробіть це разом з грою «Пиріг в обличчя». Механічна рука спрацьовує хаотично, тому, хто потрапить під обстріл збитими вершками чи гірчицею, залежить від карми й удачі.

3. Дженга – популярна гра, де на рівних змагаються дорослі та діти. Діють прості правила й декілька десятків дерев’яних брусків для будівництва вежі. Виграє той, хто ухвалює правильне рішення, витягує й кладе останній брусок, не руйнуючи вежі.

4. Cluedo – вже понад 60 років гра дозволяє кожному відчути себе детективом. Вибудовуючи логічні ланцюжки, використовуючи інтуїцію та дедуктивні методи, гравці повинні вийти на слід злочинця й розкрити загадкове вбивство.

5. CV (Curriculum Vitae) – гра для мрійників і любителів перевтілень. Тут кожен може відчути себе відомою особою, успішним бізнесменом або колекціонером. Але у будь-якого героя є певні цілі. Досягнувши їх, він отримає купу очок і впритул наблизиться до перемоги.

Купуйте в магазині «Букля» «свою» гру для вечірки, замовляйте піцу та насолоджуйтеся веселою атмосферою!

Дата публікації: 15.10.2019 img Поділитися