Чоловік нікого не зобов’язаний утримувати. Але дозвольте запитати…

Вічна проблема - розподіл домашніх обов'язків у сім'ї. Її можна мирно вирішити. Але цьому заважає  фраза «так заведено»...

У далекі часи чоловік полював на мамонта далеко від печери, а жінка викопувала корінці і варила їх в печері. Тому і здавалося – він її годує, а насправді все порівну виходило.

І коли пані кивають – мовляв, при патріархаті чоловіки багато вимагали, але й сім’ї годували. Але вони забувають про маленький нюанс.

Світ за очі за мамонтом ходити не треба – купа магазинів, супермаркетів та інших здобутків цивілізації. Корову жінці доїти теж не доводиться, та й авокадо вирощують без її участі.

А тому хай жінка іде працювати. Але з умовою: не забуває про своє місце!

Я тільки «за» жіночу фінансову незалежність, а отже – роботу. Але запитала чоловіка, який надіслав мені цю тезу: якщо жінка працює і добуває грошові ресурси нарівні з чоловіком (а то і більше), то яким може бути її місце?

Мені ж нагадали про “жіночі обов’язки” (тобто «мовчати і любити чоловіка») і перерахували всі ті славні обов’язки, які вважаються винятково жіночими – прання, прасування, готування, прибирання…

Ось тільки на питання, чому вони залишаються саме жіночими обов’язками, відповіді я так і не отримала. У відповідь тільки почула: мовляв, так заведено! І взагалі, що, складно кнопку натиснути на пралці, а потім білизну розвісити? Або приготувати для коханого чоловіка?

Я ось по секрету скажу: так, складно. Були часи, коли я приповзала з роботи о дев’ятій годині вечора і заставала коханого чоловіка, який захопливо знищував монстрів в «Дьябло».

Він прийшов о шостій, заглянув в холодильник, виявив, що вечері немає і сів злитися, що його не погодували! І перше питання, яке я чула з порога: коли у нас буде вечеря?

Наступного дня я зібрала речі цього героя, керуючись простим принципом: хто платить, той і замовляє музику в своєму будинку.

Цинічно? Та й чорт з ним. Я прийшла з роботи на три години пізніше за нього. Я втомилася, я добуваю ресурсів більше, а він більше часу проводить вдома.

Я маю право очікувати, що це мене зустрічатимуть смачною вечерею, га, панове чоловіки?

Нагадаю: побут зараз, за ​​вашими словами, не займає багато часу і не вимагає багато зусиль. Тільки кнопки натискай!

Невже важко відкрити холодильник, дістати з нього шматок м’яса, зробити гуляш, а до нього – почистити на пюре картопельки? Ні картоплю, ні м’ясо ростити-добувати не треба!

А поки готується гуляшик, швиденько зібрати постільну білизну, випрати її (треба ж тільки на кнопки натискати), попрасувати потім. Пропилососити підлогу, вимити її (для цього є миючий пилосос).

Якщо жінка може це зробити після робочого дня (добуваючи ресурси), то чому це не може зробити чоловік?

Так, чоловік нікого не повинен утримувати, але дозвольте-дозвольте, чому жінка повинна після робочого дня брати на себе всі функції побутового обслуговування?

А як вважаєте ви?

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook