Відпочинок Сім'я

“Хочете бідного і хворого чоловіка? Приворожіть його”, – відьма про страшні наслідки привороту

Одне з найпоширеніших прохань, з якими звертаються до екстрасенсів та ворожок жінки – бажання приворожити людину, яку любиш. До чого це може призвести, розповіла відьма.

Про це розповіла волинська відьма Selena. Жінка каже, що це – великий гріх, наслідки якого лягають на плечі так званих замовниць, пише Таблоїд Волині.

«Чомусь всі вважають, що відьми – це зло і така собі зброя для вчинення темних справ. Це не зовсім так. Особисто я завжди апелюю до Бога, тому що саме Бог – найвища та найпотужніша сила. І жити потрібно, дотримуючись правил Господніх. До мене часто звертаються з проханнями зробити комусь щось нехороше або ж приворожити людину, яка не відповідає взаємністю. І я завжди пояснюю, що не є зброєю для помсти чи насильного впливу на чужу долю», – каже Selena.

Відьма розповідає, що наслідки приворотів дійсно страшні. І пожинати плоди будуть не лише замовники, а й їхні діти та внуки.

«В Україні є чимало людей, наділених певними силами, які беруться за «чорнушні» справи. І дуже добре треба подумати, чи дійсно вам це потрібно. Приворот – це той же пристріт або, як кажуть в народі «порча». Тому, якщо ви хочете отримати хворого та бідового чоловіка, то приворожіть його.

Наслідки привороту розпочинаються з проблем на роботі. В людини все руйнується, справи йдуть погано, втрачається кар’єра та заробіток. Потім розпочинаються проблеми зі здоров’ям.

Приворожуючи чоловіка, ви ламаєте його волю та змушуєте жити не так, як йому написано долею. Навіть якщо ви, до прикладу, розлучились із чоловіком та хочете його повернути приворотом, це не принесе вам бажаний результат. За це йде кара зверху і вам таки доведеться заплатити здоров’ям та долями тих людей, які вам дорогі. Це – діти, батьки, внуки…», – застерігає ясновидиця.

Selena розповіла кілька випадків з її практики, коли наслідки настигли людину через багато років:

«Звернулася до мене жінка, в якої чоловік у прямому сенсі почав втрачати глузд та хворіти. Коли я подивилася причину, то виявилося, що колись, ще коли їхні троє синів були малесенькі, цей мужчина знайшов собі коханку. З сім’ї не йшов, а жив на два фронти, проте влаштував дружині справжнє психологічне пекло. Доходило і до фізичного насильства. У відчаї жінка знайшла ворожку, яка провела певний ритуал і чоловік лишив коханку, повернувся у сім’ю, здавалось би, що життя налагодилося. Проте, коли сини вже виросли та поодружувалися, наслідки і проявилися. У віх трьох доля склалася невдало: один виявився бездітним, другий став страшно зловживати алкоголем, а третій, в результаті нещасного випадку, став інвалідом. І сам приворожений став втрачати глузд…

Жінка відчула провину і звернулася за допомогою. А доля всіх мала скластися зовсім по іншому…», – каже Selena.

Також, зі слів ясновидиці, часто дівчата страждають від нерозділеного кохання та починають шукати різні методи впливу на об’єкт кохання. От бачать його, такого неприступного, сильного, красивого, і мліють від нього. Але після привороту цей брутальний красень перетворюється на такого собі «песика», який починає бігати за дівчиною, набридати своєю увагою, і панянка розуміє, що не в такого закохалася. А процес уже запущений…

Часто буває, що чоловіки, жертви приворотів, навіть закінчують життя самогубством, бо не можуть зрозуміти, що з ними коїться. Ніби живуть з дружиною, сім’я, діти, але щось не те,щось рве душу. І ось ці муки душевні призводять до трагедії…

«Найкращий захист від пристріту та приворотів – це щоранку натщесерце випивати три ковтки свяченої води, бажано з Водохреща. Ходіть до церкви, замовляйте собі та сім’ї сорокауст за здоров’я. І, звісно ж, намагайтесь жити чистіше, без зрад, брехні та зла. Адже пристріт діє тоді, коли людина вразлива, тобто зраджує, обманює та живе виключно заради збагачення. Не забувайте і про душу свою», – радить Selena.

Більше цікавої інформації можете прочитати тут.

Дата публікації: 26.04.2020 img Поділитися