Текстура пудри – це важливо
Чомусь багато хто думає, що в віковому макіяжі необхідно використовувати шовковисті пудри, а сухі й матуючі текстури неодмінно додаватимуть віку і підкреслять всі недоліки. Будь-який грамотний візажист скаже, що пудри з більш м’яким і шовковистим фінішем лягають щільніше, роблять помітними пори, зморшки, підкреслюють рельєф.
Щоб шкіра мала молодий і свіжий вигляд вибирайте легкі й невагомі пудри, в ідеалі зі сітловідбивальними частинками або з ефектом делікатного сяйва.
Підійдуть: метеорити, розсипчасті, прозорі, запечені пудри, які обов’язково потрібно наносити тонким шаром пухнастим пензлем для того, щоб просто закріпити макіяж.
Не підійдуть: щільні, жовті, важкі як бб крем пудри, що перетворюють шкіру в сухофрукт.
Пудра не повинна бути помітною на обличчі. І не забувайте про шию.
Рум’яну треба наносити правильно
Вона може зіпсувати весь макіяж, особливо при глибоких зморшках в носо-губної області. Відмовлятися від рум’яни не потрібно, головне – навчиться правильно нею користуватись.
Річ у тім, що занадто інтенсивний рожевий відтінок рум’ян, нанесений близько до носа та губ, дає зворотний результат – замість ефекту «baby face» привертаємо увагу до зони заломів.
Спробуйте наносити рум’яну не на самі «яблучка», а далі від носа та губ і вище на вилиці (показано на схемі). Вибирайте ніжні, нейтральні відтінки рожевого, наносите тонким напівпрозорим шаром.
Щільний консилер старить
Ми всі живі люди, невеликі синці під очима – це нормально. У спробах ідеально замазати ефект панди багато дівчат наносять занадто щільний шар консилера, помітний навколишнім.
Я і сама раніше здійснювала таку помилку: старанно накладала залізобетонний Catrice Camouflage в три шари. Підсумок: зморшки були ще помітнішими. Плюс висушила всю область під очима, від чого заробила нові заломи й рік з ними боролася.
Для маскування синців під очима підійдуть легкі, зволожувальні, рідкі консилери. І нехай синці перекриються в повному обсязі, зате область під очима не буде виглядати сухо, зморшкуватою і в’ялою. Замість консилера підійде навіть зволожувальний тональний крем.
Як зробити погляд м’якшим
Якщо ви ще жодного разу не пробували коричневу туш, а ваша улюблена – чорного кольору, пора виправляти ситуацію!
Жирно нашаровувати чорну туш, намагаючись зробити вії густіше – велика помилка. Погляд буде важким, втомленим, ви будете виглядати старшою на свої роки.
Якщо вії короткі та рідкісні, є чудовий і робочий трюк – пересічка. Опрацюйте її коричневим олівцем, підкрутіть вії й нанесіть шар туші.
Можна використовувати чорну, а краще зробити погляд зовсім м’яким і юним за допомогою насиченої коричневої туші. У поєднанні з кавовим олівцем, розтушувати стрілкою, красиво оформлених бровами й ніжними рум’янами макіяж буде виглядати чудово, натурально і гармонійно.
Увага на губи
Іноді губи видають вік більше ніж зморшки, особливо недоглянуті й з помадою поверх кірочок. Багато хто вважає нісенітницею різний догляд за губами: скраби, маски, бальзами. Я теж проти фанатичних танців з бубном, але ніяка помада не ляже красиво, якщо не привести губи хоча б в нормальний стан.
Звичайний цукор замість скрабу і поживний бальзам на ніч – і ваші губи будуть м’якими, пропаде велика частина зморшок, а помада ляже рівним і акуратним шаром!
Вибирайте базові нютові відтінки на два тони темніші вашої шкіри, вони йдуть всім і прекрасно освіжають макіяж. Складні відтінки й червоні півтони зможе підібрати тільки грамотний візажист, а для повсякденного життя немає нічого кращого нюд.