Відпочинок Сім'я

21 червня – День літнього сонцестояння. Ось що не можна робити…

Якщо в день літнього сонцестояння зустріти світанок, це дасть здоров’я на увесь рік і врятує від неприємностей. А ще вважається, що цей найдовший день року має дивну магію і особливу енергетику. Ось чому…

Що таке літнє сонцестояння?

В ніч з 20 на 21 червня в 00.44 почнеться літнє сонцестояння – пік цього літа! Це рідкісний день, під час якого ми відчуємо на собі вплив трьох місяців, – початок Сонцестояння станеться в 29 місячний день, о 03.40 почнеться 30 місячний день, а в 09.40 почнеться 1 місячний день.

Такі дні – велика рідкість. Вони дають людям величезний пучок астральних енергій різного характеру. Ми отримуємо в такі дні неначе зоряний букет!

Початок Сонцестояння буде у владі Гідри – негативні емоції, спокуси і страхи, потім до ранку вони зміняться променистою надією і вдень перетворяться на плани і перспективи!

Але це ще не усе! Перший місячний день настане в пік Кільцевого Сонячного Затемнення!. Саме о 9.40 Місяць повністю встане по центру сонячного диска!

А це можна трактувати як пітьму, яка стоїть перед нашими світлими перспективами. Неначе небо малює нам балет і його лібретто: Обрубаємо надії – настане пітьма. Але не надовго. Сонячне світло обов’язково повернеться до нас. Головне – вірити!

День літнього сонцестояння: обряди та ритуали

І сонцестоянню, і затемненню астрологи приписують особливі магічні властивості. А затемнення, що збігається з літнім сонцестоянням, називають найсильнішою, центральною подією в літньому сезоні.

На думку астрологів, 21 червня 2020 року здатне наділити усю планету великою енергетичною силою і запустити нову життєву програму!

У будь-якому випадку, рекомендується цього дня залишити усі справи і зосередити усю свою увагу на глобальних енергетичних змінах, що відбуваються у світі!

Намагайтеся перебувати в стані спокою і усвідомленості. Знайдіть час побути на природі, пройтися по траві босоніж.

Впродовж цієї доби величезну силу має вода з природних джерел. Якщо є можливість викупатися в такому джерелі – обов’язково зробіть це.

Дуже цінна уранішня роса! Обов’язково омийте усе тіло в такій росі . Добре якщо ви зможете викупатися в нічній росі, яка випадає після півночі і в ранковій, яка випадає після світанку.

За народними повір’ями, якщо в день літнього сонцестояння зустріти світанок, це дасть здоров’я на увесь рік і врятує від неприємностей.

Дуже цінні трави, зібрані в день сонцестояння.

Містичні Місячні енергії сьогодні знаходяться в поєднанні з творчими енергіями Сонця. Час такого затемнення ідеально підходить для загадування бажань.

Під час затемнення постарайтеся увійти до стану абсолютної внутрішньої тиші і серед цієї тиші зосередьте усю свою волю на вашому бажанні. Уявіть собі що воно вже збулося. І утримуйте цю картинку бажання увесь час затемнення.

Ваше бажання обов’язково збудеться!

Відвідайте живе джерело з чистою водою, опустіть долоні у воду і загадайте своє бажання. Потім наберіть тричі в долоні води з джерела і випийте, подякувавши. Ваше бажання обов’язково здійсниться!

Особливу увагу зверніть на час з 17 до 19 вечора. Цей час Гулика-калу. Добре, якщо ви зможете пережити в цей час щось приємне і корисне для вас – тоді ця подія обов’язково повториться ще не раз!

Elza Aksenova

Дата публікації: 20.06.2020 img Поділитися