Сім'я Секрет успіху

15 речей, про які ніколи не скажуть вам навіть найближчі люди

Виявляється, шлюб не рятує ні від проблем, ні від порожнечі, ні від самотності… Про це та про інше, розповідає психолог. Прочитайте, це вас вразить!

У кожного своє життя і свій вибір. Не орієнтуйтеся на когось в цьому виборі. Якщо є сумніви – не робіть. Якщо розумієте, що не ваше – відпускайте. Кожен має право на свій шлях і свої помилки. Саме так і повинне будуватися наше неповторне життя, розповідає психолог Оксана Ципіна.

Одного разу до мене на консультацію прийшла виснажена жінка. Вона сіла на крісло і майже відразу почала плакати. «Чому мені ніхто не сказав, що буде так?», – через плач повторювала вона. Наша з нею розмова викликала у мене багато думок для роздумів. І я хочу написати те, що ніколи не скажуть вам навіть найближчі люди.

Отже…

1.Вам ніколи не скажуть, що шлюб не рятує ні від проблем.

Він не рятує ні від порожнечі, ні від самотності. Інша людина не компенсує ваші недоліки, швидше, навпаки, вона його посилить, оголить ваші почуття, і тільки вам доведеться з цим справлятися.

2.Вам ніхто не скаже правду: чесніше і правильніше залишатися одному (одній).

Адже справді краще бути самому, ніж хапатися за той варіант, який просто єдиний у списку через страх, що іншого варіанту нема і не буде.

3.Діти – це не завжди щастя.

Це проблеми, недосипання, повна відсутність особистого часу, а іноді і життя. Якщо ви це усвідомлюєте – прекрасно, але якщо у вас є ілюзії, що з народженням дитини ваше життя запахне трояндами – подумайте добре, чи варто вам взагалі мати дітей.

4.Стосунки – це відповідальність.

Якщо кожен буде відповідати за себе, а не за партнера, то всім буде краще і комфортніше.

5.Ідеальних сімей немає.

У тих сім’ях, які ви вважаєте ідеальними, теж є свої проблеми і своє темне дно.

6.Всі «люблю» швидко завершуються.

Якщо ви не навчилися розмовляти, поважати піклуватися одне про одного, то вам не варто будувати стосунки. Ви не доросли до них.

7.Більшість пар брешуть одне одному про секс.

Жінка імітує оргазм, чоловік вважає спазм члена близькістю. Обидва ходять невдоволені і злі. Навчитеся говорити чесно про свої сексуальні бажання – навчитеся говорити про все.

8.Якщо з самого початку у вас з партнером немає нічого спільного, то навряд чи з’явиться.

З цього, через деякий час, не треба скаржитися. Адже бачили очі, кого вибирали.

9.Навчіться визнавати свої помилки.

Якщо усвідомили, що помилилися з вибором і поруч з вами не ваш чоловік, йдіть відразу. Не слід пудрити мізки ні собі, ні іншим.

10.Люди не змінюються.

Вони просто більше розкриваються і знімають маски. Ви, з вашою любов’ю, нікого ніколи не зміните. Якщо людина сама вирішить, що ви цінність, заради якої можна змінити своє життя – це його вибір. Але якщо ви вирішили взяти на себе функцію Доброго Чарівника – даремно.

11.Жодна духовна практика не врятує від реальних проблем.

Те, що ви перестали їх бачити, ще не означає, що вони зникли. Тому проблеми об’єктивного реального світу розв’язуйте в цій реальності конкретними діями.

12.Не живіть чужими порадами і не впускайте в свій внутрішній світ і світ своєї сім’ї непрофесіоналів.

«Кухонна психологія» хороша як спосіб скинути напругу, але дуже погана як система дієвих рекомендацій. Зазвичай все зводиться до обміну мозковими тарганами.

13.З чоловіками усе просто: їх потрібно підтримувати, вислуховувати, годувати, давати і не відбирати у них їх місце в будинку. З жінками теж усе просто: з ними треба розмовляти, захищати і любити. З усіма просто, якщо бути щирими і не хотіти будь-якими шляхами зламати партнера.

14.До створення сім’ї і народження дітей треба підходити тоді, коли знаєте навіщо вони потрібні саме вам. Чужі думки і установки суспільства тут не працюють.

15.Якщо ви помилилися – вибачте себе і йдіть далі. Життя – занадто цікаве і прекрасне, щоб своїми руками перетворювати його на пекло.

Дата публікації: 14.01.2020 img Поділитися