Вазони Садиба

12 кімнатних рослин, які дезінфікують повітря

Ці кімнатні рослини справляються із цим завданням найкраще.

Кімнатні рослини здатні не тільки підвищити вологість повітря у приміщенні, що сприятливо для людини, але й очистити його від багатьох небезпечних речовин.

1. Англійський плющ (плющ звичайний) – ідеальний варіант для будинку, де утримується домашня тварина. Ця рослина зменшує кількість інфекцій, що переносяться повітряно-крапельним шляхом від істоти. Також поглинає шкідливі хімічні речовини з мийних розчинів, що використовуються для чищення побутової техніки, меблів і килимів.

2. Нефролепіс. Ця папороть – популярна кімнатна рослина, яка поєднує в собі красу і користь для здоров’я. Відновлює необхідну вологість повітря. Ідеально підходить для тих, хто страждає на сухість шкіри. Допомагає усунути пари ксилолу, толуолу, формальдегіду.

3. Антуріум Андре видаляє аміак, толуол і ксилол із повітря.

4. Драцена відігнута ефективно поглинає формальдегід, трихлоретилен і ксилол. При цьому потребує мінімального догляду.

5. Гербера очищає повітря від бензолу, формальдегіду і трихлоретиліну, який залишається в одязі після хімчистки.

6. Хамедорея. Ця пальма – одна з кращих рослин для фільтрації бензолу і трихлоретилену. Для зниження формальдегіду можна помістити цю рослину поблизу або поруч із меблями.

7. Фікус Бенджаміна. Очищає повітря від бензолу, формальдегіду з килимових покриттів і меблів.

8. Філодендрон усуває весь спектр токсинів із повітря. Але сік цієї рослини отруйний, тому в будинку, де є діти і тварини, можна поставити цю рослину на шафу.

9. Хризантема. За дослідженнями НАСА, ця рослина ефективна для видалення аміаку, бензолу, ксилолу та формальдегіду з повітря приміщень. Допомагає зволожити сухе повітря. Листя виробляють корисні негативні іони. Бореться з пилом, спорами цвілі, алергенами і бактеріями.

10. Аглаонема. Що довше ця рослина залишається в кімнаті, то більше токсинів з повітря вона здатна видалити.

11. Хлорофітум – ця рослина, напевно, є в кожному будинку, і не випадково: всього за 48 годин вона здатна зменшити до 90% токсинів у повітрі приміщень. Має здатність вбирати пари розчинників, гуми, шкіри та небезпечних речовин, що використовуються в друкарській промисловості. Листя допомагає усунути цвіль і алергени. Ідеально підходить для людей, які страждають на пилову алергію. Підходить для вирощування в будинку, де є діти і тварини.

12. Спатифіллум – покращує індекс якості повітря (AQI) всередині приміщень до 60%. Знижує кількість спор цвілі у вологих приміщеннях.

ВАМ ТАКОЖ СПОДОБАЄТЬСЯ:

Як виростити мікрозелень в домашніх умовах за кілька днів

Кімнатні рослини позбавить від паразитів, бактерій, вірусів і грибків часник

Дата публікації: 02.04.2020 img Поділитися