Сім'я Секрет успіху

10 правил мудрої жінки, яка завжди отримує від чоловіка все, що хоче

Коли жінка досить розумна і має життєвий досвід, вона обов’язково знайде можливість настояти на своєму і вийти з гідністю з будь-якої делікатної ситуації.

1. Завжди прислухайтеся до співрозмовника. Проблема сучасного покоління в тому, що люди розучилися слухати і чути. А ми, глибоко в душі, на підсвідомому рівні, вважаємо, що нас не почули, і сказане нами нікого не цікавить. Наслідок цього – підвищення голосу, в намаганні «перекричати» співрозмовника. Це абсолютно невірно. Говоріть тихо, але так, щоб вас зрозуміли – це і є найбільше мистецтво.

2. Проявіть повагу. Чоловік – це завжди опора, захист, кам’яна стіна і, неодмінно, годувальник. Можливо, така заява й здасться дикою в століття цифрових технологій. Але бажання стати хитрою і мудрою жінкою повинно бути у кожної. Завжди поважайте чоловіка, і нехай він відчуває себе головним в сім`ї.

3. Особистий простір – це важливо. Сила розумної жінки в тому, щоб не тримати за поводи, а відпускати їх. Саме тоді чоловік захоче повертатися. Не треба тремтіти над коханим, дайте йому свободу і тверезо оцінюйте ситуацію.

4. Частіше усміхайтеся. Адже, саме піднесений настрій, спокійна посмішка покажуть впевненість в собі, допоможуть вселити віру в ваші сили оточуючим. Жінка, яка завжди спокійна, мудра, врівноважена, тільки викликає захоплення. Її чоловік також завжди захоплений нею.

5. Підкріплюйте слова – вчинками. Постарайтеся підтверджувати слова діями. Ніяка впевнена в собі жінка не стане нити і плакати в чужі жилетки. Це вже точно не про неї. Вона – улюблена і любляча, вольова, мудра і найсильніша.

6. Частіше хваліть чоловіка з приводу і без приводу. Ви піднімете його самооцінку, партнер буде відчувати підтримку і повагу до себе. Згодом, улюблений звикне, що у нього все добре, що у нього все йде на лад. Тоді, жінка і зможе запросто ним маніпулювати.

Хитра жінка, перш за все, перед тим, як попросити у чоловіка, спочатку похвалить його. Наприклад, коли знадобилася допомога чи подарунок, а чоловік все це обов`язково повинен зробити, неодмінно відреагуйте радісним вигуком і зробіть здивоване обличчя. Проявлені емоції стимулюють чоловіка частіше робити подарунки своїй жінці.

7. У питаннях, як стати мудрою є ще одна порада – навчіться економити. Є такі чоловіки, які не завжди довіряють дружині розпоряджатися заробленими грошима. Подібне, відбувається через те, що «жінки страшні марнотратки, і витрачають гроші на свої примхи». Це поширена думка чоловіків. Постарайтеся переконати партнера, і він довірить вам свою зарплату. Нехай він мріє, що гроші підуть на благо сім’ї.

8. Відмовтеся від критики. Намагайтеся бути розумнішою, навчіться вислуховувати в будь-якій ситуації, підтримуйте морально. Запам’ятайте золоте правило: мало критики, багато довіри. Коли чоловік довіряє, значить, більше ділиться інформацією.

9. Будь-який чоловік, коли розуміє, що у нього є підтримка, радиться з тим, від кого вона йде. Але, нав’язуватися не варто, нехай краще коханий сам прийде за допомогою.

10. Ніколи, ні за яких обставин, не принижуйте чоловіка в присутності гостей. Мудра, хитра жінка покаже своїм приятелям і близьким знайомим, що її чоловік – господар у домі. Тоді, він стане гордим, а це допоможе впливати на нього без сварок і скандалів.

За матеріалами

Дата публікації: 18.06.2020 img Поділитися