10 ознак того, що чоловік таємно готується піти

Люблячий чоловік для свого об’єкта обожнювання зірку з неба в два рахунки дістане. Коли щаслива кохана людина, то щасливий і ти, і заради цього ти йдеш на багато що. Однак в любові ми часто сліпі і можемо не помічати, що партнер в дійсності нещасний з нами. Як це зрозуміти?

Ознаки, що вказують, що чоловік нещасний з тобою:

1. Тяга до самотності

Усім нам час від часу хочеться побути на самоті. Це нормально. Але тільки, якщо тяга до самоти виникає зрідка. Якщо ж зійшлися всі зірки і є можливість удвох або разом з дітьми провести день, а він змотує вудки на риболовлю чи одягає спортивний костюм, вирушаючи в фітнес клуб, то тут є привід задуматися. Можливо, він просто втомився, у нього депресія, або йому погано з тобою.

2. Мовчить про свої проблеми

Він перестав обговорювати з тобою своє становище справ, свої проблеми. Він створює видимість зайнятості – пропадає за комп’ютером або просто дивиться ТБ, демонструючи, що на тебе не залишається часу.

3. Зникли романтичні СМС

І не тільки романтичні, побутового характеру теж. Особливо слід насторожитися, якщо раніше він писав і дзвонив регулярно. Інша справа, якщо у нього збільшилася зайнятість на роботі, але якщо навантаження не змінилося, то таке мовчання про хороше не свідчить.

4. Емоційна закритість

Чоловікові властиво ділитися своїми думками, переживаннями. Навіть ми потребуємо цього. Якщо він емоційно закритий з тобою, то відкритий з кимось іншим. Можлива емоційна зрада.

5. Мовчання золото

Не завжди. Якщо мовчить партнер, то, напевно, є тому причина. Добре, коли він перестане мовчати (про всяк випадок, настрою, може, не було або тимчасово йому захотілося усамітнитися), але якщо мовчанка триває тривалий період, то висока ймовірність, що він нещасний з тобою.

6. Переробка

Він постійно намагається тебе підкоригувати. Виходить, ти його не влаштовуєш, раз він хоче змін в тобі. Як тобі ідея змінити себе заради нього? По правді сказати, не особливо гарна ідея. Люби себе! І нехай весь світ відпочине разом з ним і його ультиматумами!

7. Іди, старенька, я в печалі

Поганий настрій – так можна охарактеризувати його домашній стан. Напевно, варто подумати про розрив стосунків, якщо в цьому своєму стані він звинувачує тільки тебе.

8. Друзі дорожчі

Він не тільки рветься на риболовлю у вихідний день, але і протягом робочого тижня вільні хвилини проводить в колі своїх друзів, ігноруючи тебе. Якщо це увійшло у нього в звичку, то пора «бити в дзвони».

9. Висить на телефоні

Хоча в цьому прийнято звинувачувати жіночу стать, але тут ситуація протилежна – це він постійно з кимось спілкується по телефону. Це ще один спосіб уникнути спілкування з тобою, ти йому нецікава.

10. Голова болить

Відсутність сеkсу у вас пояснюється не твоїм головним болем, а його. Вірна ознака, що з тобою йому несолодко. Можливо, йому набрид звичайний сеkс? Якщо він не «поведеться» на експерименти або нову спокусливу білизну, то він не бажає покращувати ваші стосунки, це кінець.

За матеріалами

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook