Сім'я Секрет успіху

10 неймовірних цитат про життя від Боба Марлі

Ось кілька думок легендарного виконавця, які не залишать вас байдужими. Обов’язково прочитайте!

«Якщо ти здобудеш весь світ, але втратиш свою душу, це не варте того. Мудрість краще, ніж срібло або золото». Є речі, які ти не купиш за гроші, тому не продавай у собі людину.

«Хіба ти не знаєш, що якщо одні двері закриті, то є безліч інших, які відкриті»? Вірте у себе та свої сили. І пам’ятайте, що шляхів завжди є декілька, а ваше завдання – віднайти той, що буде ближче вашому серцю.

«Ми маємо по-справжньому кохати один одного, жити у світі гармонії. Замість цього ми сваримося та воюємо. Так не має бути».

Ніколи не забувайте. «Найкраща дуга на тілі жінки – це її посмішка». Та намагайтесь посміхатися якомога частіше, адже дійсно, ніщо не замінить щиру добру добру посмішку, у відповідь на яку, хочеться посміхнутися.

«Створювати музику – це життя, яким я маю жити». У кожного з нас є своє покликання і варто відчути у собі цю жилку, та рухатися у її напрямку. І неважливо, що це буде. Головне – ставтесь з любов’ю та самовіддачею до своєї справи.

«Перед тим як показувати пальцем, будь впевненим, що твої руки чисті». Не обговорюйте і не висміюйте інших. У цьому лише самі мінуси, по-перше, це вам не пасує, а по-друге, ніколи не кажи про людину погано, особливо коли не знаєш мотивів її вчинків.

«Ідеальних хлопців не існує, але завжди є один, ідеальний для тебе». Не створюйте і не шукайте собі ідеалів, це марна справа. Придивіться навколо, можливо, ідеально – це коли ти можеш бути поруч із людиною самим собою.

Будьте уважними та завжди дивіться по різним сторонам, наче переходите дорогу. Адже «життя – це одна велика дорога, де величезна кількість знаків».

«Уникай ненависті, зла та заздрощів». Тоді і вони тебе оминатимуть.

«Коли коріння міцне, то і плоди будуть солодкими». Якщо хочеш, щоб світ навколо тебе став краще – почни з себе. Щоб досягти великих результатів у справі, треба неабияке терпіння, рішучість та наполегливість. Тож не розпилюйся на дрібниці, а починай працювати над собою. І незабаром зміни тебе приємно здивують.

Джерело

Дата публікації: 10.01.2020 img Поділитися