10 небезпечних звичок, які ведуть до Альцгеймера і Паркінсона

Звички, які ми вважаємо не шкідливими, постійно руйнують наш мозок і неухильно ведуть до таких серйозних хвороб, як Альцгеймер і Паркінсон.

Ось деякі зі звичок, які ведуть до пошкодження мозкової діяльності

1. Життя без сніданку

Багато людей не снідають. Деякі худнуть, інші поспішають піти з дому і просто не встигають поснідати. А є ті, хто просто не хоче їсти вранці. Але мозку, для того щоб «включитися» з ранку, потрібні поживні речовини. І таке голодування у першій половині дня, діє на нього руйнівно.

2. Переїдання

Переїдання пошкоджує артерії мозку і серця. Ви чули про інсульт? Так, шлях до нього починається саме з цієї звички.

3. Паління

Всім відомо, що паління шкідливе. А зараз уявіть, що курці мають більше шансів отримати хвороби Альцгеймера і Паркінсона.

4. Багато цукру

Крім діабету, цукор перешкоджає засвоєнню білків і поживних речовин, викликаючи руйнування і деформацію мозку.

5. Брудне повітря

Це не завжди залежить від нас, але важливо знати цю інформацію. Нам потрібно пам’ятати, що великі міста надзвичайно забруднені, що призводить до нестачі кисню в мозку.

6. Недолік сну

Багато людей мають погану звичку — мало спати. Пам’ятайте, що сон необхідний, щоб мозок відпочивав і не перевантажувався.

7. Погані думки перед сном

Це може здатися дивним, але багато людей нерідко читають новини перед сном, думають про проблеми, які накопичилися за день або за все життя. А потім, завантаживши свій мозок, відправляються спати. Чи треба говорити, що таке ставлення до себе, матиме сумні наслідки у довгостроковій перспективі?

8. Робота під час хвороби

Це дуже небезпечна звичка. Якщо ви працюєте, коли імунітет організму слабкий, ваш мозок отримує перевантаження, з яким йому дуже важко впоратися.

У такий період необхідно дати відпочинок всьому тілу, включаючи мозок, і допомогти організму відновитися.

9. Не змушуєте свій мозок працювати

Це інша крайність. Мислення — основне завдання мозку. Якщо ви проводите більшу частину свого часу в безплідному середовищі, ви напевне здійснюєте злочин проти мозку.

Читайте, дізнавайтеся нове, розв’язуйте проблеми, проявляйте творчий підхід, розвивайтеся — це найкорисніше, що ви можете дати своєму мозку.

10. Брак спілкування

Спілкування — найкращий спосіб стимулювати мозок до роботи. Розмови з людьми необхідні щодня. Повна ізоляція від світу може призвести до атрофії мозку.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook