Здоров'я та краса Сам собі лікар

10 хвороб, які можна вилікувати cексом

Секс допомагає поліпшити психічне здоров’я, кровообіг і імунітет! А регулярно займаючись коханням, можна позбутися певних захворювань. 

1. Зміцнити серце

Регулярні заняття коханням підтримують активну роботу серця, в результаті чого воно починає краще функціонувати. На думку експертів, це знижує ризик серцевих нападів та інших проблем з серцем.

2. Головний біль

Для втамування головного болю секс дуже ефективний, оскільки він вивільняє окситоцин і підсилює ендорфіни. Саме ці гормони допомагають організму розслабитися природним чином.

3. Вихід з депресії

Інтимні стосунки дійсно ефективно проганяють депресію, підвищують самооцінку.

4. Безсоння

Коли ви перебуваєте в стані розслаблення до максимуму, ви звільняєтесь від напруження. Таким чином це сприяє міцному та здоровому сну.

5. Нетримання

Заняття любов’ю допомагає також позбутися від нетримання, оскільки зміцнює таз і запобігає недузі.

6. Грип

Хочете вірте, хочете – ні, але результат є! Цей процес допомагає позбутися також від грипу – це відмінний природний засіб. Це пов’язано з тим, що вироблення антитіл відбувається під час задоволення, і через це він стає потужним противірусним засобом.

7. Біль у м’язах

Якщо вам необхідно розслабитися, то секс – це найкраще рішення, тому що це є найкращою вправою для боротьби з перевантаженнями м’язів і суглобів.

8. Блискуча шкіра

Близькість також допомагає отримати блискучу і ніжну шкіру, оскільки під час статевого акту виділяються токсини, які відображуються безпосередньо на зовнішньому вигляді шкіри.

9. Простата

Це також допоможе знизити ризик розвитку раку передміхурової залози.

10. Рак молочної залози

Секс профілактує рак молочної залози. Стимуляція грудей змушує жінку вивільняти окситоцин – гормон, який захищає від появи цього виду раку.

 

Дата публікації: 03.12.2018 img Поділитися