Відпочинок Сім'я

10 фільмів про сильних жінок, які надихають

Ми зібрали для вас цікаві історії, які розповідають, яка вона, по-справжньому сильна жінка. Ці фільми точно вам сподобаються!

“Ерін Брокович”, 2000  

Фільм заснований на реальних подіях. Енергійна, імпульсивна й емоційна до грубості красуня, колишня міс Вічита, з трьома дітьми і двічі розлучена, шукає роботу. Освіти у неї немає, зате є сміливість, розум і напористість. Коли в її машину врізається «Ягуар», адвокатом Ерін стає Ед Мезрі, що програв справу в суді через грубе поводження підопічної. Ерін змушує адвоката прийняти її на роботу. Взявшись за одну із справ без гонорару, вона виходить на величезну корпорацію, продукція якої отруює довкілля. Жертвами стають сім’ї, що жили в районі заражених водойм: сотні людей захворіли на рак від отруєнь. Їхні будинки компанія почала скуповувати. Ерін, зрозумівши, що справа нечиста, забрала з відділу водопостачання викривальні документи. Юридична фірма Еда Мезрі почала діяти. А в житті Ерін з’явився дуже милий хлопець Джордж з довгою косою і мотоциклом «Harley-Davidson», який став наглядати за її дітьми. Ерін весь час віддавала роботі, а Джордж перетворився на няньку. В один із днів він, не витримавши, пішов. Але завдяки Ерін сотні людей отримали компенсації…

постер Ерін Брокович / Erin Brockovich (2000)

“Секретне досьє”, 2017 

Південний В’єтнам, 1965 рік. Даніель Еллсберг — воєнний аналітик перебуває у бойових частинах. У джунглях солдати потрапляють в засідку. Еллсберг летить у США разом з міністром оборони США. Думка аналітика полягає в тому, що ситуація погіршується, але в своєму інтерв’ю міністр зазначає протилежне. Елленберг викрадає кілька томів секретних документів про відносини В’єтнаму та США, у яких розкрито справжній стан справ.

Вашингтон, 1971 рік. Члени ради директорів компанії «Вашингтон пост» виказують сумніви щодо спроможності Кей Грем бути керівником. Вона стала очільником після самогубства її чоловіка. До Кей приходить її давній друг Роберт Мак-Намара, який повідомляє, що вже завтра в газетах з’явиться неприємна інформація про нього.

Стажист з редакції «Нью-Йорк таймс» дізнається у конкурентів про передову статтю. Наступного дня вони випускають матеріал про наявність секретних даних Пентагона, за що отримує погрозу від президента Ніксона. Про це стає відомо Кей Грем.

Еллсберг передає документи журналісту «Вашингтон пост». Після вагань Грем приймає рішення опублікувати секретні матеріали. Після сенсаційних новин влада США подає на газету в суд, судовий вирок був прийнятий не на користь позивачів.

Провідні газети починають друкувати статті, присвячені діям США у В’єтнамі. Річард Ніксон забороняє журналістам «Вашингтон пост» переступати поріг Білого дому.

Охоронець готелю «Вотерґейт» помічає сторонніх в офісі Демократичної партії США та викликає охорону.

Секретне досьє. Офіційний трейлер 1 (український) - YouTube

“Агора”, 2009 

Початок п’ятого століття, Єгипет. На фоні історичних подій фільму особиста історія жінки астронома, математика, філософа, яка у своїх наукових працях багато в чому випередила час. Завдячуючи своєму розуму, дару переконання та ораторським навичкам Гепатія була дуже відомою далеко за межами рідного міста, вона цікавилась політикою та мала важелі впливу на самого правителя — префекта Ореста.

Агора / Agora (2009) BDRip 2xUkr/Eng | Sub Ukr/Eng

“Приховані фігури”, 2017

Американський драматичний фільм, знятий Тедом Мелфі за однойменною книгою Марго Лі Шеттерлі, яка написана на основі реальних подій. Прем’єра стрічки в Україні відбулась 23 лютого 2017 року. Фільм розповідає про групу афро-американок, яка проводить для НАСА ряд математичних обчислень, необхідних для запуску перших пілотованих космічних місій США.

“Суфражистка”, 2015 

Потужна і захоплива історія про справжніх бійців руху суфражисток. Ці жінки переважно не походили із заможних освічених сімей, вони були звичайними робітницями, які бачили повну неефективність мирних демонстрацій. Діяти радикально та вдаватися до насильства часто було єдиним шляхом до змін. Вони були готові втратити все у своїй боротьбі за рівність – власну роботу, домівки, дітей та життя…

“Залізна леді”, 2011

Маргарет Тетчер — жінка-політик, прем’єр міністр Великої Британії 90-х років. З її іменем пов’язана ціла епоха в історії, яка отримала назву «тетчеризм». Звучить сильно, погодься?

Останні роки життя Маргарет проводить в маєтку, зрідка навідуючись в крамницю. Жінку не покидають спогади про молодість і колишні звершення, її турбують постійні видіння. Біографічна драма з Меріл Стріп в головній ролі про останні роки життя легендарної жінки. Такою її не бачив ніхто — навіть вона сама.

“Прислуга”, 2011

Американський Південь, на дворі 1960-і роки. Скітер щойно закінчила університет і повертається додому, в сонне містечко Джексон, де ніколи нічого не відбувається. Вона мріє стати письменницею, вирватися у великий світ. Але для пристойної дівчини з Півдня не пристало тішитися настільки дурними ілюзіями, пристойній дівчині слід вийти заміж і піклуватися про “домашнє вогнище.”

Мудра Ейбілін на тридцять років старше Скітер, вона прислуговує в будинках білих все своє життя, виняньчила сімнадцять дітей і давно вже нічого не чекає від життя, бо серце її розбито після смерті єдиного сина.

Мінні – найкраща кухарка в усьому Джексоні, а ще вона найзухваліша служниця в місті. І через гострий язичок вона не раз потрапляла в халепу. На одному місці Мінні ніколи довго не затримується. Але з Мінні краще не зв’язуватися навіть найзарозумілішим білим жіночкам. Двох чорних служниць і білу недосвідчену дівчину об’єднує одне – загострене почуття справедливості і бажання хоч якось змінити плин речей. Чи зможуть ці троє протистояти цілому світу? Чи зуміють вони вижити в цій боротьбі?

“Джой”, 2015

Захоплива історія чотирьох поколінь родини. У центрі сюжету – дівчина Джой Манґано, що перетворюється в жінку, яка стає засновницею бізнес-династії і її главою. Зрада, втрата невинності і шрами любові відкривають дорогу в емоційну комедію про те, як стати справжнім лідером сім’ї, і про те, як будь-яке підприємство невблаганно стикається зі світом комерції. Союзники і супротивники міняються місцями як і у сім’ї, так і поза нею, і тільки внутрішні переживання і шалена уява Джой допомагають їй пройти через життєві бурі, які її очікують.

“Крихітка на мільйон доларів”, 2004 

Фільм розповідає про трагічну долю жінки-боксера Мегі Фітцжералд, яка упевнена в тому, що стане зіркою жіночого боксу. Їй вдалося добитися значних успіхів в цьому виді спорту завдяки своїй завзятості і волі до перемоги. У цьому і величезна заслуга літнього тренера, колишнього бійця, який отримав в особі Мегі кращого в своєму житті вихованця. Між ними виникли міцні, майже родинні, стосунки, які не отримали розвитку через трагічний випадок на рингу – Мегі отримала перелом шийного хребця. У її тренера складний вибір – допомогти Мегі піти з життя (як вона цього хоче) або допомогти їй боротися за життя.

“Гравітація”, 2013

Група астронавтів коротає дні на космічній станції на орбіті Землі. Одного разу, коли капітан і його миловидна колега виконують завдання у відкритому космосі, уламки супутника, що вибухнув, вбивають весь екіпаж та знищують їх корабель. Двоє бідолах залишаються зовсім самі за сотні миль від Землі, намагаючись знайти спосіб повернутися додому.

Дата публікації: 05.10.2020 img Поділитися