Дім Садиба

Як правильно обрати дитячу стінку?

Хочете облаштувати для вашої дитини комфортне, не нудне і функціональне місце для навчання, ігор та дозвілля? Правильно оберіть дитячу стінку!

Детская стенка — один з найбільш багатофункціональних і комплексних елементів меблювання дитячої кімнати. Навіть найбільш традиційні варіанти містять безліч відділень, шафок і шухляд для зберігання речей дитини — зокрема, якщо вона досяг шкільного віку і одні тільки підручники займають не одну полицю. Завдяки креативності сучасних виробників дитячих меблів, стінки для дітей стають справжнім комплексним «куточком» дитини, привчаючи її до самостійного облаштування особистого простору і до бережного ставлення до власних речей.

Вибираючи дитячу стінку, обов’язково звертайте увагу на якість деталей кріплення. Найчастіше, дитяча стінка – це комплексна система зі стелажів, шаф, поличок і робочого столу з шухлядами. Для досягнення оптимального поєднання функціональності, компактності і стилю, виробники поставляють дитячі стінки на ринок розібраними — і збирати їх повинні ви самі, ну або можете викликати для цього профільного фахівця. Основна складність – надійно зібрати і закріпити всі елементи і деталі стінки в одну конструкцію — і при цьому браковані або неякісні деталі доведеться міняти на ходу. Так що обов’язково перевіряйте якість кожного саморіза ще на етапі вибору дитячої стінки в магазині.

Обов’язково звертайте увагу на функціональні особливості, наприклад, розширену робочу зону, де зазвичай розміщується комп’ютер і дитина робить уроки. З огляду на той факт, що дитяча стінка дуже громіздка, ви повинні наперед планувати місце розміщення і приблизні габарити зібраної стінки для максимально зручного монтажу меблів вдома. Дитяча стінка не повинна займати всю дитячу кімнату або кут в квартирі.

Вибираючи стінку для дитини, наполегливо рекомендуємо брати її з собою — це дозволить дитині вчитися самій тримати в порядку особистий простір і банально вибирати меблі, беручи активну участь у облаштуванні особистої зони домашнього затишку. У тій обстановці, яка створювалася люблячими батьками ще й за безпосередньої участі дитини, набагато комфортніше займатися навчанням і особистими справами. Та й право вибирати самостійно буде корисним у всіх аспектах — дитяча стінка це один з перших особистих елементів домашніх меблів, і від її правильного і узгодженого вибору залежить рівень комфорту багатьох років навчання дитини в школі і після.

Вибираючи дитячу стінку, постарайтеся врахувати всі побажання вашого чада і облаштувати комфортне, не нудне і функціональне місце для навчання, ігор та дозвілля.Дата публікації: 21.10.2019 img Поділитися