Здоров'я та краса Народна медицина

Вирішили кинути курити? Вам допоможе звичайний подорожник

Ця стаття про те, як за допомогою всім відомої рослини, звичайного подорожника, можна полегшити перші важкі дні без сигарет, прийняти рішення про те, що кинути палити – досить легко. Головне – з чогось почати.

Набагато важче протриматися і не дозволити шкідливій ​​звичці, яка зламала вашу волю, знову панувати над організмом. Як заявляє нам відома реклама, кидаючи курити, потрібно дійсно кидати, а не перетворювати процес відмови від куріння в даремні муки, що закінчуються через короткий проміжок часу нової затяжкою.

Саме для того, щоб полегшити відмову від куріння, а також хоч трохи допомогти організму очиститися від тютюнового «бруду», професійні травники рекомендують вживати різні настоянки і відвари. При цьому трави не обов’язково повинні бути екзотичними або рідкісними. На своїй батьківщині людині здатне допомогти те, що росте у нього буквально під ногами.

Дуже ефективним в цьому вважається настій листя подорожника, який і знижує тягу до нікотину, сприяє виведенню з організму шкідливих продуктів тютюнопаління. Подорожник є дуже поширеною в Україні лікарською рослиною. Приготування ж настою з листя подорожника також не важке. Головне – використовувати для цього свіже молоде листя, а не купувати в найближчій аптеці сухий збір.

Отже, свіжий подорожник подрібнюємо ножем або звичайною м’ясорубкою і заливаємо окропом в скляному посуді. На кожні 250 мл води потрібна лише 1 ст. ложка листя подорожника. Настоювати подорожник необхідно не менше двох годин.

Застосування цього настою проводиться так: перші 14 днів вживаємо його по 1 ст. ложці 3 рази на день, потім робимо перерву на 1 тиждень, після чого повторюємо курс вживання настою. Його ефективність дасть про себе знати вже після першого курсу лікування.

Однак слід врахувати і те, що поєднувати цей метод необхідно з твердим бажанням кинути палити і позбавити організм від негативного впливу згубної звички. Саме по собі вживання настою не повинно розглядатися як «панацея», він лише полегшує відмову від куріння і сприяє очищенню організму. Хоча і цієї допомоги достатньо, щоб зміцнити своє рішення і не відступити.

У будь-якому випадку, від вживання природного препарату не буде шкоди для організму, а користі від нього набагато більше, ніж від самих «просунутих» хімічних засобів боротьби з нікотиновою залежністю.

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Джерело

Дата публікації: 04.04.2019 img Поділитися