Діти Здоров'я та краса

Уві сні і під седацією: сучасні методи безболісного лікування зубів дітям

Мало хто любить відвідувати стоматолога. А полікувати зуби дитині – зазвичай неабияка проблема, стрес як для малечі, так і для батьків. На щастя, сучасна стоматологія знайшла рішення, як зробити візит до лікаря максимально приємним. Йдеться про новітні методики лікування зубів – уві сні або під седацією. Що це таке, у яких випадках їх застосовують і що відчуває при цьому дитина, ми розповімо детальніше.

Лікування зубів у дітей під седацією

Цей метод передбачає лікування зубів в особливому розслабленому стані, який досягається внаслідок вдихання через маску спеціальної азотно-кисневої суміші. Він перевірений часом і застосовується у стоматології понад 30 років. Лікування зубів під седацією у Києві практикують у клініці Мultident. Седація вважається найбільш щадною методикою для маленькиих пацієнтів, адже під час лікування зубів вони усе чують і бачать, але при цьому почуваються розслабленими, спокійними. Такий візит до стоматолога не викликає стресу, після процедури залишаються приємні враження, дитина не відчуває страху і надалі залюбки відвідує лікарів.  Седація не провокує алергічних реакцій, не викликає нудоту і безпечна для дітей будь-якого віку. Діюча речовина швидко виводиться з організму і не викликає звикання. Завдяки седації дитина не стомлюється сидіти в одній позі, а тим часом лікар може якісно виконати усі необхідні для ефективного лікування маніпуляції.

Що відчуває дитина під час лікування зубів під седацією

 • Почувається розслабленою.
 • Залишається при свідомості.
 • Нормально дихає.
 • Реагує на прохання стоматолога.
 • Не відчуває страху і стресу.
 • Не має неприємних фізичних відчуттів, наприклад, нудоти.

Лікування зубів у дітей під час медикаментозного сну

Лікування зубів у медикаментозному сні означає, що всі лікарські маніпуляції відбуваються, коли пацієнт перебуває під загальним наркозом. Підготовка до цієї процедури відбувається в ігровій формі, щоб дитина не встигла нічого зрозуміти і злякатися. Менш ніж за хвилину вона засинає. Тільки після цього до тіла приєднують датчики, які відстежують і фіксують різні показники життєдіяльності організму. Протягом усього лікування і після його завершення за станом дитини стежить анестезіолог-реаніматолог.

До лікування зубів під наркозом вдаються тільки у разі, коли інші варіанти застосувати неможливо. Наприклад, якщо дитині менше трьох років, вона сильно налякана або має певні захворювання чи особливості, які унеможливлюють контакт із лікарем. Після такого лікування зубів дитина не відчуває болю, не переживає стресу та негативних емоцій.

5 переваг лікування зубів дитини під загальним наркозом у клініці «Мultident»

 1. Стоматолог має можливість працювати набагато швидше і якісніше, адже не відволікається на емоції маленького пацієнта.
 2. Загальна анестезія дає можливість лікувати дітей до трьох років, які не можуть всидіти у стоматологічному кріслі і виконувати вказівки лікаря.
 3. Коли дитина перебуває у медикаметозному сні, лікарі можуть виконувати кілька маніпуляцій одночасно. Як правило, це дає можливість за один зраз зробити усі необхідні стоматологічні маніпуляції.
 4. Препарати, які застосовують для медикаментозного сну не викликають звикання, не впливають на пам’ять та інтелектуальні здібності дитини.
 5. Лікування зубів під наркозом дає можливість швидко, безболісно та якісно позбутися практично будь-яких стоматологічних проблем у дитини, при цьому у неї не залишиться жодних неприємних спогадів.
Дата публікації: 05.10.2019 img Поділитися