Здоров'я та краса Краса

У всіх вдома є цей засіб від варикозу, але ніхто про нього не знає

Ці “павутинні” сітки з’являються на ногах, на руках, а іноді й там, де їм бути взагалі не слід. Однак переможний засіб над варикозом є вдома у кожного. Просто не всі знають, як його використовувати.

Спосіб 1.

Візьміть зелені помідори і розріжте їх навпіл. Розрізом прикладіть до місця варикозу і залиште на 2-3 хвилини. Дуже важливо, щоб томати були саме зеленими, в них міститься соланін, який, на жаль, уже втрачений в стиглих помідорах.

Соланін – натуральна отрута. Саме тому нам не рекомендується їсти нестиглі овочі та фрукти. Але для варикозу ця речовина підходить ідеально. У стародавні часи зелені незрілі плоди були основою медицини.

Таким чином, виконуючи цю процедуру 1-2 рази на день протягом 10 днів, ви точно побачите результат. Після такого “помідорного компресу” бажано змащувати варикозне місце кремом – кислота в томатах сильно висушує шкіру.

Спосіб 2.

Змочіть ватний диск яблучним оцтом і прикладіть до хворого місця. Виконуйте це 3 рази в день протягом 4 тижнів. Результат прийде сам собою.

Яблучний оцет найкраще використовувати на закритих частинах тіла – шкіру він сушить ще сильніше, ніж кислота у помідорах. Якщо у вас раптом з’явився варикоз на обличчі, найкраще використовувати зелені томати. Просто, чи не так? Головне – дієво!

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Джерело

Дата публікації: 30.05.2019 img Поділитися