Кухня Рецепти

Пиріг-піца зі шпинатом на листковому тісті

Не знаєте, що приготувати зі шпинату? Спечіть пиріг, схожий на піцу. Начинку можна робити практично будь-яку на свій смак. Завдяки листковому тісту пиріг готується зі лічені хвилини і має вигляд, достойний святкового столу.

20.06.2019 16:06

Пиріг-піца зі шпинатом на листковому тісті

На 8 пирогів: 1 кг готового листкового тіста, 300-350 г шпинату, 250-300 г творогу, 2 яйця, 1 ст. ложка крохмалу, 200 г фаршу або ковбаси чи шинки. З начинками можна сміливо фантазувати і додавати все, що душа забажає, це як піца.

Шпинат відварити в підсоленій воді, відкинути на друшляк, щоб добре стекла вода. Сир розім’яти вилкою, додати шпинат, можна втерти шматок твердого сиру, можна замість творогу використати сир фета (тоді шпинат солити обережно), додати 2 сирих яйця, ложку крохмалу, перчик чорний молотий, як бракує солі, то трошки досолити, можна додати часник, як хтось любить. Гарно вимішати і викласти на тісто. З оформленням можна імпровізувати. Деколи під шпинат даю трохи фаршу, наверх кладу кілька шматочків салямі, як нема, то без. Пекти при 180 ОС 25-30 хвилин до гарного зарум’янювання тіста.

Рецептом поділилася Ірина Бородіна