Дім Садиба

Прибирання? Обожнюю! Як полюбити роботу, яку не можеш терпіти

Більшість господинь не любить прибирання, бо це довго, марудно і важко. Але не завжди. Якщо знати деякі хитрощі, прибирання може бути простим, швидким і приємним.

  1. Оцет відчистить мікрохвильовку. Змішайте оцет з водою 1:1 і поставте на 5 хв у мікрохвильовку, ввімкнувши її на максимальну потужність. Потім ганчіркою зітріть бруд.

  2. Оцтова ванна для душу. Щоб помити розсіювач для душу від вапнякового нальоту, одягніть на нього торбинку, налийте в неї оцет і зав’яжіть краї – нехай кисне, а потім протріть губкою.

  3. Шкарпетка очистить жалюзі. На них завжди збирається багато пилюки, а вузькі пластини незручно витирати ганчіркою. Щоб спростити цю процедуру, одягніть на руку шкарпетку і протріть нею жалюзі.

  4. Сіль відмиє чавунну сковорідку. Якщо у пательні пригоріла їжа, налийте в неї трохи води, всипте кілька ложок солі, накрийте кришкою і прокип’ятіть хвилину-дві. Залиште на 10 хв, а потім просто витріть губкою.

  5. Зубна паста оновить кросівки. Аби відбілити підошву спортивного взуття, нанесіть на неї щіточкою зубну пасту – і кросівки стануть як нові.

  6. Сода допоможе почистити диван і матрац. Посипте меблі харчовою содою, залиште на кілька годин, а потім пропилососьте.

  7. Перекис водню поверне бляшкам блиск. Після випікання численних пирогів і пиріжків дека стають тьмяними. Щоби повернути їм блиск, протріть сумішшю перекису водню і харчової соди.

  8. Лимон із сіллю освіжить дерев’яні дошки. Вмочіть лимон у сіль і протріть поверхню.

  9. Сода та оцет відчистять духовку. Спершу треба приготувати суміш соди та води, нанести її на стінки, залишити на кілька хвилин, пошурувати щіткою і зачекати, доки повністю висохне. Усю соду зчистити з поверхні, протерти губкою, змоченою у суміші води та оцту, увімкнути духовку на 20 хв, встановивши найнижчу температуру.

  10. Гумова рукавичка збере шерсть тварин із килимів та меблів. Не знадобляться ні ролики, ні клейкі стрічки.