Хочете жити довше? Заведіть кота | Сім’я і дім
Здоров'я та краса Сам собі лікар

Хочете жити довше? Заведіть кота

А ви знали, що коти лікують від хвороб? Можливо, саме час подбати про те, щоб у вашому домі з’явився пухнастий улюбленець?

Коти – домашні улюблениці в багатьох сім’ях. Вони не тільки відповідають нам взаємністю, але й лікують від багатьох хвороб.

Зігрівають в холод

Якщо ви часто страждаєте від холоду, зверніть увагу на котів. Особливо, породи без шерсті. У сфінкса температура тіла – 42 градуси.

Рятують від інфаркту

Особливо корисні коти сердечникам чоловічої статі.

Вчені з США стверджують, що утримання кішки в будинку може знизити ризик виникнення інсультів та інфарктів у представників сильної статі на 20%. Це відбувається через те, що чоловіки отримують дуже багато позитивних емоцій під час спілкування з пухнастим другом.

Захищають від алергії

Наявність в будинку кішки захищає дитину від алергії в майбутньому. Адже якщо малюк контактує з котом з дитинства, то його організм стає стійкішим до такого середовища. Це значно зменшує вірогідність появи алергії.

Зміцнюють кістки та лікують запалення

На думку фахівців, частота і вібрація котячого мурчання сприятливо позначаються на стані кісток. Котяча шерсть несе в собі заряд струму низької частоти, який також здатний лікувати запалення.

Продовжують життя

Вчені з Німеччини досліджували здоров’я понад 3000 людей поважного віку. Серед випробуваних були ті, хто тримав кішок, і ті, хто обходився без домашніх улюбленців. Виявилося, що перші в середньому живуть на 10,3 року довше, ніж ті, у кого кішок немає.

Джерело

Дата публікації: 09.12.2019 img Поділитися