Здоров'я та краса Супермама

Чи можна дітям солодощі?

Більшість батьків упевнена, що солодощі шкодять здоров’ю дітей. Та чи так це насправді?

Дієтологи переконані: солодощі потрібні, але тільки доброї якості! А найважливіше – в усьому знати міру, адже «солодкий» раціон харчування дитини залежить передовсім від її віку.

Малюкам до року цілком вистачає лактози (молочного цукру з материнського молока або сумішей) та фруктози (фруктового цукру, що міститься в пюре і соках з баночок, зі свіжих фруктів).

Тільки з півтора року можна познайомити малюка із солодощами: ванільною пастилою та зефіром, мармеладом (не жувальним, а звичайним!), цукатами, приготованими удома.

Норма для дітей до 3 років – 10 г солодощів на день (але не щодня).

Після трьох років життя дитини стає солодшим: журавлина в цукрі, апельсинові й лимонні шматочки і трохи шоколаду (звісно, не для алергіків). Насправді замість шоколаду можна давати дитині сухофрукти в шоколадній глазурі, цукерки з фруктовою начинкою або суфле.

З 4 років можна давати карамельки і льодяники, але не більш як 2–3 штуки на день, після 5-ти – халву (краще – кунжутну), козинаки, фундук у цукрі. До речі, будь-які солодкі газовані напої і куповані шоколадні батончики дітям категорично заборонено!

Дата публікації: 15.09.2017 img Поділитися