Діти Сім'я

Чому дитячий Смарт-годинник має бути у кожного школяра?

Дитячий розумний годинник – це гаджет, який здатний суттєво полегшити життя сучасних школярів та їхніх батьків. Навряд чи вдасться знайти більш вдалий приклад поєднання сучасних технологій, привабливого дизайну та корисних функцій. Мобільний телефон, GPS-трекер, веб-камера – звичайнісінький наручний годинник легко поєднує в собі можливості цих пристроїв.

Компактний корпус та дивовижні можливості – саме так можна описати розумні годинники для сучасних дітлахів. Замовити дитячі Смарт-годинники з камерою та GPS можна в Shonada.

Жодних зайвих деталей, громіздких та незручних комплектуючих – лише ергономічний, продуманий до дрібниць зовнішній вигляд.

5 причин замовити розумний годинник для дитини вже зараз

  1. Стежити за сином чи дочкою стає все складніше? Не завжди є можливість супроводжувати чадо до школи або ж забирати його після уроків? Бути поряд з дитиною навіть перебуваючи у відрядженні, на роботі чи в будь-якому іншому місці допоможе розумний годинник. З цим гаджетом підтримка аудіо та відеозв’язку у будь-який час стає цілком реальною. Смарт-годинник легко виконує найважливіші функції мобільного телефона та ідеально підходить для підтримки стабільної комунікації.
  2. Завдяки GPS-трекерові ви завжди будете знати, де саме знаходиться ваша дитина. Для того щоб відстежувати маршрути, достатньо просто встановити спеціальний додаток та синхронізувати мобільний пристрій з власним смартфоном. Віддалений доступ до вбудованої камери та можливість звукового моніторингу – те, що потрібно для відповідальних та турботливих батьків.
  3. Вважаєте, що дитині ще зарано користуватися мобільним телефоном? Не хочете, щоб смартфон чи звичайний кнопковий пристрій приваблював увагу зловмисників? Наручний годинник – одна з найкращих альтернатив у даному випадку. Загубити цей гаджет значно важче, ніж телефон, оскільки він надійно фіксується на руці за допомогою зручного ремінця. Крім того, дитячі Смарт-годинники у кілька разів рідше стають «об’єктом полювання» для крадіїв.
  4. З годинником безпечніше та надійніше. Навіть в екстремальних умовах дитина зможе покликати на допомогу, якщо на її руці буде розумний годинник. Вся річ у тім, що більшість моделей таких гаджетів за замовчуванням оснащується кнопкою SOS, яка надсилає звукове сповіщення на телефон одного з батьків відразу після натискання.
  5. Дитина точно не відмовиться носити стильний та оригінальний годинник. Особливо школярам подобаються пристрої, дизайн яких «перегукується» з сучасними мультфільмами, популярними комп’ютерними іграми чи цікавими казками.

Цих аргументів цілком достатньо, щоб зрозуміти, що придбання Смарт-годинника для сина чи доньки – це раціональна інвестиція в їхню безпеку та власний спокій.

Дата публікації: 01.10.2019 img Поділитися