Дім Майстер-клас

5 трав для обкурювання дому

Погано, коли в будинку немає ніякої енергії, але коли він наповнений негативною енергетикою – ще гірше. Це приносить не тільки втому і дратівливість, сварки і витік грошей, але й хвороби і навіть руйнування сім’ї. Ось чому будинок необхідно час від часу очищати.

Шавлія

Шавлія є найсильнішим очищувачем. Дим відганяє негативні енергії, що утворилися внаслідок сварок, важких емоційних переживань, очищає простір. Після шавлії рекомендується використовувати полин, він нейтралізує залишки «ментального пилу» після шавлії.

Полин

Полин допомагає очистити «атмосферу» від сторонніх впливів – чиїхось або ваших власних думок «не по справі». Обкурювання полином здатне вигнати з дому практично будь-яку нечисть. Він використовується для обкурювання хворого домочадця. Якщо гілочку полину повісити над вхідними дверима або поставити в вазу, то цього буде вже достатньо, щоб захистити ваше житло.

Ялівець

Очищає атмосферу і виганяє різні порчі, охороняє дім, захищає від магічних нападів, очищає енергетику, очищає і освіжає повітря. Знезаражуюча дію відома з давніх-давен – димом ялівцю в селах дезінфікували льох, обробляли бочки для засолу, обкурювали чумні бараки.

Звіробій

Надійно захищає від негативних сутностей і порчі, так як є одним з найсильніших антидемонічних рослин, захищає будинок від негативних енергій і нападок злих людей, очищає простір не тільки від шкідливих вібрацій і нашарування негативних енергій, а й від присутності нечистої сили.

Пахощі

Дуже простий і приємний спосіб оживити кімнату – це запалити паличку пахощів, коли ви очищаєте кімнату. Запах проникне у ваше житло, наповнюючи його не тільки приємним ароматом, але і допомагаючи очистити цей простір. Запахи, які ви використовуєте, дуже важливі. Енергія змінюється від однієї ситуації до іншої, і відповідно змінюються ваші потреби в різних запахах.

Як проводити обкурювання?

Якщо рослини при сушінні були пов’язані в пучок, то спочатку підпаліть один край. Коли розгориться, задуйте вогонь. Зв’язка повинна продовжувати диміти. Тримайте пучок над яким-небудь вогнетривким посудом, поруч має бути відерце з водою, щоб відразу можна було загасити, якщо щось не так.

Якщо ж ви обкурюєте хвойними голками або дрібнолистовими рослинами, то візьміть свічки в металевих корпусах, поставте в невисоку баночку, підпаліть. Зверху на баночку покладіть маленьке металеве ситечко.

Насипте на ситечко хвою або листя. Як почне диміти, починайте рухатися по кімнатах і обкурювати. За цією «зброєю» треба стежити, щоб уникнути загоряння. Пам’ятайте, що задимленість повинна бути дуже сильною.

Починайте роботу за годинниковою стрілкою з східного кута кімнати, направляйте дим по периметру кімнати, головне – наповнити кімнату димом.

Крім обкурювання чудово прибирає всякі енергетичні забруднення звичайна грубозерниста сіль. Розсипати її по кутах на 2-3 дні, після зібрати і спустити в унітаз.

Ось така практика з енергетичних очищень простору і тіла. Проводити її рекомендується регулярно і також у міру потреби – важка хвороба домочадців, часті сварки в будинку, багато гостей.

Джерело

Дата публікації: 24.05.2019 img Поділитися