Духовність Сім'я

22 листопада – День ікони «Скоропослушниця»: молитви про зцілення і здійснення мрій

«Скоропослушниця» – один з найвідоміших образів Пресвятої Богородиці. Найчастіше з молитвами звертаються до ікони з проханнями про вирішенні складних проблем, про одужання, а також про здійснення мрії.

22 листопада відзначають День чудотворної ікони Божої Матері «Скоропослушниця». Сьогодні варто звернутися до неї з молитвами.

Молитва до Божої Матері про зцілення

Молитви, звернені до Діви Марії, допоможуть вам зміцнити здоров’я і зцілитися від хвороб. Для цього необхідно помолитись перед іконою «Скоропослушниця»

«Благословенна Божа Матір! Схиляємося перед образом Твоїм і просимо Тебе про допомогу. Поможи рабу (i) Божому (iй) (ім’я хворого) вилікуватися від недуги важкої, подаруй йому здоров’я і втіху. Поклади за стpaждaння перед Господом Богом, щоб Він зцілив його своїми силами. Віримо в силу Твою і сподіваємося на Твою милість. Амінь».

Вимовляти молитву можна в храмі перед чудотворним образом або у себе вдома, біля ліжка хворого. Молитися до тих пір, поки хворий не отримає зцілення.

Молитва до Богоматері про здійснення бажання

Щоб ваше бажання здійснилося, необхідно вирушити до храму і, дивлячись на образ «Скоропослушниця», загадати своє бажання. Після цього прочитайте молитовний текст:

«Пресвята Діво Марія, не прогнівайся на прохання моє. Прошу Тебе про виконання бажання мого, яке не є гріховним і не шкодить близьким моїм й іншим людям. На знак подяки я, раб (а) Божий (ія) (ім’я), буду підносити подячні молитви Тобі і здійснювати вчинки богоугодні. Амінь».

Вимовляєте молитву щодня, і тоді ваші прохання обов’язково будуть почуті. Але не варто загадувати більше одного бажання за раз, інакше молитва не принесе очікуваного результату.

Дата публікації: 22.11.2018 img Поділитися