Відпочинок Сім'я

21 січня – Міжнародний день обіймів

Ви ще не обіймали колег, друзів та рідних? Нумо обійматися і дарувати одне одному гарний настрій! Адже сьогодні – Міжнародний день обіймів.

Серед безлічі свят є день, присвячений дружбі, доброті, любові до ближнього, який у календарі має назву Міжнародний день обіймів (International Hug Day). Відзначають це свято 21 січня, і щороку про нього дізнаються все більше людей у світі, завдяки позитиву, який несе цей день.

Це яскраве й незвичайне свято було засноване в США у 1986 році, а потім стрімко набуло популярності по всьому світу.

Згідно із традицією свята, обійняти цього дня можна навіть незнайому людину. Його суть в тому, що під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. Тому присвячене обіймам свято здобуло буквально всенародну підтримку і в світі, і в нашій країні.

Прості і дружні обійми здатні підбадьорити і підтримати, сприяти гарному настрою і внести якийсь спокій у буденну суєту, яка наповнена не тільки нескінченними турботами, але і всілякими тривогами.

Це своєрідний спосіб психологічної підтримки, який визнано навіть в науковому середовищі. Користь від таких доброзичливих жестів інколи буває досить істотна. Толерантність і мудрість, здатність щось змінювати на краще і не тільки в своєму житті – це справжній дар.

Дуже часто ми питаємо себе, що нам під силу. Відповідь на це питання до геніальності проста і проходить навіть в площині виникнення цього міжнародного Дня. Безкорисливість і дружелюбність, відкритість і не упередженість, прагнення жити і душевний спокій – те, чого багатьом з нас не вистачає, але це те, що потрібно просто почати використовувати, так як це все властиво нам. Адже вже закладено в нашій природі. Тому обіймайте одне одного і даруйте гарний настрій!

Дата публікації: 21.01.2020 img Поділитися