Сім'я Стосунки

Зручна жінка – не завжди щаслива

Постійне потурання комусь згубно для особистості, людина в цьому випадку живе не для себе, а для інших і головне для неї – це думка оточуючих.

Суспільство любить нав’язувати правила, шаблони поведінки та відкидає індивідуальність. Вам набридло, що ви всім довкола винні: батькам – онуків, друзям – віддачі, своєму чоловікові – турботу та ласку?

Ніхто не цікавиться вашим внутрішнім світом, чи всі вимагають лише одного, щоб ви були зручною? Як перестати всім догоджати та пояснити, що ви особистість зі своїми потребами та власним баченням цього світу?

Багато жінок самі заганяють себе у кут, приймаючи правила гри. Спочатку вони вирішують догоджати всім, щоб залишатися у звичному середовищі, потім самі того не помічаючи починають таврувати себе стереотипами, перетворюючись у підсумку на «мамочок», «стерв», «коханок», «бізнес-леді» та багатьох інших персонажів.

Роль зручної жінки

Жінки заграються і реально починають вважати, що кохання (батьків, друзів, чоловіки) потрібно заслужити, заглядаючи всім у рот. Так і активується режим “зручної” жінки.

Що означає для чоловіка зручна жінка?

Чоловіки ділять усіх жінок на дві категорії:

  • Тих, з ким можна провести одну ніч, тиждень чи місяць.
  • Тих, із ким хочеться прожити все життя.

Чоловіки рідко щось ускладнюють, вони завжди говорять прямо і вважають за краще керуватися фактами. А жінки навпаки, люблять фантазувати, іноді самі ж вигадують собі певні ролі, грають і при цьому засуджують гру інших. Чоловіки не грають у ігри та не «одягають масок», на відміну від деяких жінок.

Для будь-якого чоловіка зручна жінка – це та, яка:

  • Віддає перевагу сеkсу без зобов’язань. Коли жінка задовольняє всі потреби чоловіка, не вимагаючи нічого натомість.
  • Не суне ніс у його справи. Коли всі розмови зводяться до примітивного спілкування, коли у стосунках немає глибини, і чоловік не розкривається повністю, не впускає жінку у свій особистий світ.
  • Не вимагає жодних обіцянок. Коли чоловік сам вирішує, скільки прийти або піти, а вона завжди прийме його і приголубить.
  • Не вимагає відповідальності, тобто чоловік не бере участі в житті жінки, не допомагає їй вирішувати проблеми і перебуває поряд лише тоді, коли у обраниці все гаразд.
  • Влаштовує «свято», виконує всі бажання чоловіка і натомість може взяти лише гроші. Такі стосунки називають «любов за гроші».
  • Не заводить розмов про заміжжя. Чоловік просто користується тим, що йому дають, і не будує серйозних планів щодо жінки.
  • Як впливає палець Мортона на шлюб і сексуальне життя

Чому жінки стають зручними?

Цьому багатьох дівчаток вчать з дитинства, коли твердять, що вони мають бути:

– привабливими;
– лагідними;
– дбайливими.

Безумовно, це хороші якості, тільки якщо вони не мають на увазі обмін «я тобі, а ти мені». Не можна вчити дівчаток, що кохання треба заслужити. Суспільство дуже жорстоко і часто жінок звинувачує у всьому.

Якщо пішов чоловік – сама винна, адже жінка має бути хранителькою вогнища.

Якщо попався чоловік-невдаха, то вона не доклала зусиль, щоб надихнути його на подвиги.

Діти не слухаються – отже, не виховала їх як слід.

Чомусь суспільство вирішило, що жінки повинні догоджати всім, нічого не вимагаючи взамін. І жінки змирилися з цим, ставши на шлях саморуйнування.

Чим зручна жінка відрізняється від щасливої?

Справжні жінки – це особи зі своїми мріями та власною картиною світу. Вони можуть мати непростий характер, але це не означає, що люди поруч із ними будуть нещасними.

Такі жінки знають собі ціну, слухають своє серце, випромінюють кохання і тому не любити їх просто неможливо.

Щасливі жінки легко відмовляються від усього, що не приносить їм задоволення (складних стосунків, не смачної їжі, безглуздих справ).

Зручні жінки виправдовують очікування оточуючих, а самі страждають від цього. Вони бояться зробити невірний крок, бояться сказати щось зайве. Вони самі часом не усвідомлюючи, руйнують себе за допомогою придушення своїх бажань та почуттів.

Як зрозуміти яка ви – зручна чи щаслива?

Для цього достатньо відповісти чесно на такі запитання:

Чи відчуваєте ви себе щасливою?

Чи слідуєте ви поклику серця?

Чи живете ви так, як хочете?

Чи любите ви справу, якою займаєтеся?

Якщо хоча б на одне з перелічених вище питань ви відповіли негативно, значить є про що задуматися.

Як трансформуватися зі зручної жінки на щасливу?

1. Зрозумійте, що вам не потрібно заробляти кохання.

Вам не потрібно задовольняти свого чоловіка. Якщо він ставиться до вас прихильно тільки тоді, коли ви робите щось для нього, то навіщо він вам потрібний?

2. Позбудьтеся установки «я тобі – ти мені».

Справжнє щастя у свободі, тільки ви маєте право розпоряджатися своїм часом, тільки ви маєте право вирішувати, приносити комусь задоволення або ні. Не треба діяти на шкоду собі, ніхто цього не оцінить. Світу необхідно, щоб ви були наповненою та щасливою, а не виснаженою. Робіть щось для інших тільки тоді, коли самі цього хочете, інакше не витрачайте свою енергію та сили. Виявляйте любов насамперед до себе, відчуйте свою цілісність.

3. Реалізуйте свої бажання.

Ніколи не недооцінюйте себе. Якщо ви відчуваєте, що вами користуються, розривайте такі стосунки без жалю. Тільки ви можете вирішити, як жити і що робити.

4. Не будьте слугою.

Перестаньте сліпо виконувати бажання ваших рідних, друзів чи вашого чоловіка. Ви можете показати свій характер, не дозволивши маніпулювати собою. Визначте чіткі межі між особистим простором та зоною відповідальності. Нехай навколишні вчаться справлятися без вашої допомоги в деяких ситуаціях, ви не служниця.

Пам’ятайте, що самодостатні жінки завжди приваблюють відповідних чоловіків, вони не витрачають свій час на «споживачів» і правильно роблять.

Якщо ви хочете змінити щось у своєму житті, зробіть це поступово крок за кроком, і ви незабаром здивуєтеся позитивним змінам.

 

Дата публікації: 18.02.2022 img Поділитися