Здоров'я та краса Краса

Рідкий кератин приборкає неслухняне волосся

Доглядати за волоссям, що в’ється, – досить марудна справа. Купуєш різноманітні засоби, мастиш, випрямляєш – а кучері все одно годі приборкати. Допоможе кератин!

Кожна жінка хоче бути красивою. І вік, як казала Коко Шанель, не найголовніше: можна мати чудовий вигляд у двадцять, бути привабливою у сорок і залишатися неперевершеною до кінця своїх днів. Саме зараз, напередодні зимових свят, час зробити собі подарунок – потішити своє волосся, нігті та шкіру найкращим доглядом.

Доглядати за волоссям, що в’ється, – досить марудна справа. Купуєш різноманітні засоби, мастиш, випрямляєш – а кучері все одно годі приборкати. Як витрачати мінімум часу на укладку і мати при цьому ідеальну зачіску, розповідає перукар-стиліст  Наталія МЕЛЬНИЧУК.

– Що найбільше шкодить волоссю взимку?

– Наше волосся на 88% складається з кератину. Із кожним сушінням, вирівнюванням, фарбуванням ми його пошкоджуємо. За терморегуляцію у волосині відповідає серцевина – медула. У кінцях волосин вона практично відсутня. У кучерявому волоссі, яке є дуже пористим, медули або немає, або вона переривчаста. Це призводить до посічення кінчиків, ламкості.

– Чи можна якимось чином захистити первинну структуру волосини?

– Так, є така інноваційна процедура, як кератинове відновлення, лікування та випрямлення. На волосся наносять рідкий кератин, його запаюють спеціальними прасками з титановими пластинами при відповідній температурі. Дуже дрібні молекули кератину проникають у волосину, замикаються у замки, заліковують тріщинки у волосині й захищають її. Кератин не є герметиком, і волосся після такої процедури дихає. Натомість ламінування – це позавчорашній день.

– Яким чином діє кератин на волосся?

– Після кератинового відновлення кожна волосина збільшується у діаметрі, волосся стає еластичнішим і візуально густішим. Воно набуває глянцевого блиску, випрямлюється і залишається таким від двох до шести місяців без застосування прасочок. Завдяки цій процедурі можна оздоровити і відростити волосся, не підстригаючи кінці. Вона вирішує проблему наелектризованості волосся, яка актуальна у холодну пору року. Загалом кератинове відновлення дисциплінує волосся і полегшує нам життя.

– Чи можна кератинове відновлення зробити в домашніх умовах?

– Якщо не дотриматися правильного температурного режиму, волосся можна знищити. Тому важливо, щоб процедуру робив кваліфікований майстер, який обов’язково повинен мати диплом – це вимога виробника засобу для кератинового відновлення. Використовуючи прасочки з керамічними пластинами, а не титановими, волосся можна пошкодити. Не менш важливо використовувати якісні професійні засоби.

– Як зробити кучеряве волосся слухнянішим? Які засоби слід застосовувати?

– Цей тип волосся потребує зволоження. Жінкам із пишними шевелюрами раджу користуватися масками, кондиціонерами, зволожувальними спреями. Добрий результат дає маска з яйця із додаванням оливкової, мигдальної або рицинової олії. Важливо обрати правильний шампунь. Є низка безсульфатних шампунів, які містять гідролізований кератин. Шампунь із високим РН агресивно впливає на волосся. Бажано, щоб шампунь мав РН у межах 4,5–5,5. У шампунях, які продають у звичайних магазинах, рівень РН зазвичай набагато вищий. Внаслідок цього волосся пошкоджується, передчасно вимивається фарба. Тому краще користуватися професійним шампунем.

Дата публікації: 02.11.2017 img Поділитися