Відпочинок Сім'я

Зібрались у відпустку? Ось як можна заощадити на відпочинку

Найчастіше ми прагнемо провести відпустку гідно і не дорого. Скільки б не виділялося грошей із сімейного бюджету на відпустку, завжди хочеться отримати від відпочинку максимум, але при мінімальних витратах. Тому, кожна людина зрадіє можливості заощадити.

Починати економити потрібно ще до початку планування свого відпочинку. Вибирати країну слід з урахуванням сезонності, від якої вартість путівок істотно змінюється. Приміром, у Туреччину слід вирушати на початку літа або осені, подорож у Таїланд можна запланувати на кінець зими – початок весни. В Дубай на Новорічні свята припадають найдорожчі путівки. Це деякі рекомендації, а конкретну інформацію по всіх країнах можна отримати в будь-якому туристичному агентстві.

Якщо ви маєте можливість піти у відпустку в будь-який день, то ідеальним варіантом для вас стануть «гарячі» пропозиції агентств. У цьому випадку вдається заощадити майже до п’ятдесяти відсотків від початкової вартості туру. А якщо відпустка все ж фіксована, варто скористатися раннім бронюванням, саме заощадить вам майже половину вартості путівок.

Спробуйте розглянути такий варіант, як самостійна подорож. Багато країн набагато вигідніше відвідати особисто купуючи авіаквитки і бронюючи готель, не вдаючись до послуг турагентств.

Якщо ви плануєте везти з собою готівку, то варто заздалегідь з’ясувати курс валюти і місця, в яких буде вигідніше обміняти ваші гроші. Використання банкоматів для переведення в готівку грошей невигідне – дуже високі комісії.

Коли бюджет обмежений, або ж у вас певний режим харчування, можна розглянути варіанти помешкання з кухнею. Тоді продукти ви будете купувати на ринку чи в супермаркеті і готувати їжу самостійно. Але цей варіант підходить не всім, так як більшість відпочиваючих під час своєї відпустки хочуть відпочити від кухні.

Економити за кордоном можна і на транспорті. Просто треба трохи вивчити графік роботи громадського транспорту і намагатися пересуватися виключно на ньому. Використовувати таксі в більшості країн немає гострої необхідності, майже скрізь легко можна добиратися на метро або автобусі. Купувати екскурсії не варто в перший же день, спочатку треба з’ясувати, де вони трохи дешевші, а також поцікавитися куди ви можете взагалі дістатися самі.

Обов’язково торгуйтеся! У багатьох країнах, особливо арабських і азіатських, прийнято завищувати ціну, яка збивається в процесі торгу. Не соромтеся і сміливо знижуйте ціну на товар, який припав до душі.

Дата публікації: 20.02.2019 img Поділитися