Сім'я Стосунки

Жіночі звички, які неймовірно дратують чоловіків. Перестаньте це робити негайно!

Iнколи жiнки дивуються, чому не складаються або погiршилися стосунки з чоловiком. Шукають тисячi причин i знаходять мiльйони виправдань. Звинувачують благовiрних у байдужостi та неуважностi. I мало хто замислюється, що, можливо, джерело проблеми в нiй самiй.

Вторгнення в особистий простір

Це трапляється найчастіше на початку спільного життя і навіть здається досить кумедним. Якщо чоловік не бунтує проти цього, його чекає незавидне майбутнє, бо він не зможе зробити жодного кроку без схвалення коханої дружини. До речі, цьому є просте пояснення: жінки більш товариські, ніж чоловіки, і тому вони відчувають себе більш комфортно, перебуваючи поруч з коханою людиною.

Використовувати своє тiло як збpою

Використання свого тiла для досягнення своїх цілей — поганий засіб. Так, звичайно, ви можете отримати те, що ви хочете, оскільки чоловіки легко піддаються переконанню, якщо перед ними спокycлива жінка, але це не кращий спосіб.

Те ж саме стосується і зворотної ситуації: відмова від інтиму в помсту за те, що чоловік зробив щось неправильно. Він може робити вигляд, що все в порядку, але навряд чи пробачить таку відповідь.

Поводитися як дитина

Більшість чоловіків цінують у жінках здатність контролювати себе і нести відповідальність за свої емоції та дії. Це не означає, що ви взагалі не повинні показувати свої почуття, але повинні розвивати здатність передбачати реакцію чоловіка.

Гра в загадки

Коли жінка не може сказати щось чітко і прямо, але їй необхідно донести інформацію, вона починає «ходити навколо», кажучи загадками. Зазвичай, таке ставлення не призводить ні до чого хорошого. Якщо жінка хоче, щоб її правильно зрозуміли, краще сказати все вголос, не пропускаючи деталей, особливо якщо їх можна інтерпретувати по-різному.

Надмірна сором’язливість

Проблема в тому, що чоловікам подобається сором’язливість, але в певних дозах, і якщо чоловік розуміє, що жінка переграє, то просто перестане їй довіряти.

Дивні питання

«Я набрала вагу? Я стала кращою або гіршою?» Це питання, які краще не ставити чоловікам, тому що вони просто відчувають себе розгублено, не знаючи, що відповісти. І його незграбна фраза «Ти найкрасивіша з усіх», в будь-якому випадку, вам не сподобається, і ви будете вимагати від нього більшого.

Зловживання макіяжем

Макіяж — це ідеальний спосіб підкреслити переваги і приховати недоліки, але природний вигляд завжди кращий за тонни косметики. Відсутність косметики показує, що жінка не соромиться себе і відкрита світові, а це значить, що її самооцінка в нормі.

Маніпулювання чоловіком

Більшість жіночих маніпуляцій в основному лякає чоловіків, тому що це показує ваш високий інтелект. Як вже виявили соціологи, чоловіки як і раніше бояться розумних жінок і воліють, щоб жінки були максимально простими. Жінка повинна прямо говорити про свої бажання. Це простий, чесний, і, отже, найкращий спосіб взаємодії з вашим партнером.

Чекаєте від чоловіка того, чого він не обіцяв

Єдиний спосіб уникнути цієї проблеми — це заздалегідь відкрито і чесно говорити про важливі для обох партнерів теми замість того, щоб жити в здогадах.

Ви критикуєте інших жінок

Чим більш рясна і гостра критика, яку жінка випускає стосовно інших жінок, тим більше вона буде переконувати свого партнера у своїх власних недоліках.

Недотримання правил гігiєни

Згідно з останніми дослідженнями, чоловіки не менше жінок, ретельно стежать за гігiєною і загальною чистотою в будинку. А неохайна жінка їх просто відлякує.

Бажання командувати

Чоловіки люблять владу і контроль. Для них це природно: поставити себе на чолі сім’ї і приймати важливі рішення. Якщо цього не відбудеться, то з часом пара або зруйнується, або жінка візьме «правління» в свої руки.

Джерело

Дата публікації: 10.07.2019 img Поділитися