Сім'я Секрет успіху

Заєць і фахівець. Яскрава історія про те, що заважає стати успішним

Іноді заєць вважає себе поганим їжачком. І від цього починаються різні проблеми… Обов’язково прочитайте цю історію – і, можливо, ви теж побачите у ній себе і припините “переробляти” своїх дітей.

Коли заєць був ще зовсім маленьким, він любив їсти моркву, бігати по лісі і бити в барабан. Але оточення годувало його диким вівсом і дбайливо вчило запалювати сірники – адже всі нормальні звірі це вже вміють в його віці. Вчили зайця відомим народним методом – запотиличниками. Заєць в результаті почав сильно брикатися і носити каску.

Зайця іноді приводять до фахівця і кажуть:

– Ви знаєте, ми підозрюємо, що наше пташеня відстає в розвитку. Досі він не вміє запалювати сірники. Але ж ми з ним стільки займаємося!

Спеціаліст бачить перед собою зайченя в касці, яке енергійно дригає ногами. Він починає підозрювати, що сірники – не головна проблема цього дитинчати.

Але найчастіше, звичайно, ні до якого фахівця зайченя не ведуть. Тим більше що воно стало корисним: вже почало мити вдома підлоги. А скоро його здавати в школу.

У школі зайцю насамперед забороняють бігати і починають навчати найважливішому навику в дорослому житті: співати хором. Ще заєць виявляє, що навколо – в основному їжаченята, які до нього приколюються, а самі раптом що згортаються в клубок. Заєць теж намагається згортатися в клубок, але чомусь захищена у нього все одно виявляється тільки голова. Зате він починає весь час голосно співати.

Зайця іноді приводять до фахівця і кажуть:

– Ви знаєте, він став абсолютно некерований. Майже не ворушиться і перестав мити вдома підлогу!

Спеціаліст бачить перед собою зайця в касці, згорнутого в клубок, який іноді рефлекторно дригає задніми лапами і співає. Він починає підозрювати, що миття підлоги – не головна проблема цього зайця.

Але найчастіше, звичайно, ні до якого фахівця зайця не ведуть. Він виходить у доросле життя і чесно намагається заробити собі на овес співом у хорі. Поголодувавши, він сяк-так освоює професію копача нір. Нею він заробляє собі на овес і домашнє караоке, а також стирає лапи до кісток. Більше заєць не голодує, але зате через деякий час він зауважує, що здихає від якихось загадкових і незрозумілих причин.

Іноді він доходить до фахівця. Думаєте, він просить допомогти йому вилікувати лапи, навчитися добувати смачну моркву, бігати по лісі і професійно грати на ударних?

Як би не так! Він просить фахівця допомогти йому проапгрейдити каску, відростити колючки і навчитися нарешті запалювати сірники…

М.Дример

Дата публікації: 19.08.2021 img Поділитися