Закохатися легко, а зберегти кохання – це вибір кожного

Легко покохати людину за її добрі якості — мудрість, щедрість, почуття гумору та інше. Всі ці речі відразу в себе закохують. Найскладніше — зберегти кохання…

Зародження кохання до людини залежить від нас. Закоханість — це послідовність подій, що не піддається логічному поясненню, які неможливо зупинити. Вона може розвиватися як повільно та поступово, так і миттєво. Усього один погляд. Один дотик. Одна 8-годинна розмова по телефону. І все…

Але закохатися — це найлегша частина, коли людину долають хвилювання від пізнання внутрішнього світу іншої людини та страх розкритися перед нею. Це цікавий і невимовний досвід. І він ніколи не повторюється двічі.

А ось зберегти кохання – це вже питання вибору. Це процес прийняття рішення, що вимагає зусиль та самовідданості.

Легко полюбити людину за її добрі якості — мудрість, сексуальність, почуття гумору та інше. Всі ці речі відразу в себе закохують.

Найскладніше — зберегти це кохання.

Незабаром час знову сповільнюється, і залишаються лише двоє неідеальних людей, які намагаються придумати нові способи знову закохатися один в одного.
У вас починають закінчуватися теми для спілкування, і ви все частіше ловите себе на думці, що розповідаєте партнеру ті самі історії, знову і знову. Крім того, тепер з ваших очей спадає пов’язка, що не давала вам побачити всі вади своєї другої половинки.

Можливо, це щось незначне. Наприклад, він завжди забуває важливі дати або тепер став не таким уважним, як у ті дні, коли намагався завоювати ваше серце. Або це щось серйозне — під час сварки він говорить вам слова, які потім уже не повернути.

Зрештою, ніхто не є ідеальним. У кожного з нас є свій унікальний набір недоліків та якостей.

Кожний день – це вибір.

Незабаром ви почнете розуміти, що людина, в яку ви закохалися, є недосконалою. І справжнім проявом любові, істинним визначенням любові до іншої людини є любов до всіх цих недоліків.

Кохати означає сказати партнеру, що ви бачите його цілком, бачите таким, яким він є — всі його гарні та погані якості, і що ви не хочете, щоб на його місці був хтось інший. Ви бачите те, чого він соромиться і те, що ви не бачили б. Якщо він вам небайдужий, то ви повинні сказати, що бачите все це, але, як і раніше, любите його. І, як і раніше, його вибираєте. І що ви сподіваєтеся і молитеся, щоб він зробив те саме у відповідь. Сподіваєтеся, що він також любить ваші недоліки. Що він побачить вас у найгірші часи і допоможе пройти через них. Що він буде поруч, коли стане нестерпно складно та заплутано. Що він вибере у відповідь.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook