Заклади закордонної кухні Тернополя, які варто відвідати, подорожуючи

У затишному Тернополі є місце для гастротуризму. Це успішно довела Сім’я ресторанів Файного Міста. Вона пропонує страви різних кухонь світу. Кожен заклад індивідуальний, не подібний на інші.

Гастрономічний туризм – це популярний і надзвичайно цікавий напрямок, який передбачає подорожі по різних містах, країнах та куштування місцевої кухні. Завдяки йому, турист може детально ознайомитися з традиціями народів, ексклюзивними смаками їжі. Гастротуризм в Україні набирає все більше обертів та приваблює багатьох людей.

Значне число туристів бажає відвідати Тернопіль. Це компактне, проте дуже комфортне та затишне місто вабить не лише цікавими місцинами, легендарним тернопільським ставом, а й деякими закладами харчування.

Гастрономічний туризм в Тернополі приваблює туристів доступними цінами. Якщо порівняти вартість страв, то в цьому місті вони обходяться на порядок дешевше. Заклади Тернополя для відпочинку з радістю приймають як зовсім юних відвідувачів, так і досвідчених дорослих гурманів.

Планується гастрономічний тур у це неповторне місто? Сім’я ресторанів Файного міста радо запрошує кожного. Ознайомитися з меню та закладами можна попередньо на сайті fainemisto.com.

Насолодитися цікавими або ж улюбленими стравами FaineMisto пропонує уже під час їх відвідування. Гості будуть у захваті не лише від подачі їжі, а й від її вишуканого смаку. Тут знайдуть свій смаколик як наймолодші відвідувачі, так і уже досвідчені поціновувачі ситно та від душі поїсти.

Де поїсти в Тернополі: які заклади пропонує відвідати Сім’я ресторанів Файного Міста?

Де поїсти в Тернополі? Сім’я ресторанів Файного Міста запрошує відвідати такі популярні заклади:

  • Na Nebi.

Концепція ресторану – grill & wine. Тут пропонується вишукана українська кухня в сучасній інтерпретації. У самому серці залу розташований гриль, накритий гігантським куполом, та контактний бар. Оскільки заклад розташований на шостому поверсі в центрі міста, відвідувачі можуть насолоджуватися неповторними краєвидами. Юним гостям пропонується вишукане дитяче меню. Страви для дітей не лише корисні, а й красиво оформлені.

  • YOUNG.

Це не просто ресторан, а нічний клуб. Тут гості можуть посмакувати смачними стравами паназіатської кухні та драйвово провести час під музику популярних діджеїв. Навіть найкращі ресторани Тернополя не можуть запропонувати відвідувачам такого різноманіття проведення часу. Родзинка закладу – страви японської кухні. Вони готуються досвідченими кухарями, тому неодмінно зацікавлять навіть найвибагливішого гурмана. А ще тут пропонується мексиканська кухня Тернопіль.

  • Пасаж Адлера.

Щоб організувати відпочинок у Тернополі в невимушеній атмосфері, слід відвідати саме цей ресторан. Фішка закладу – бургери. Вони подаються у різноманітному виконанні. У це важко повірити, але в ресторані пропонуються апетитні та соковиті бургери навіть для вегетаріанців.

  • Клуб Файного Міста.

Це унікальний заклад, виконаний в стилі ф’южн. Меню багатогранне. Тут подаються страви як української, так і європейської кухні. Ввечері гості можуть посмакувати вишуканими коктейлями та незрівнянним крафтовим пивом.

  • Файне Місто.

Цікавить фуд-туризм? Саме цей паб варто відвідати першочергово, адже він вабить смаколиками європейської, української кухні. Ввечері тут періодично проводяться запальні вечірки, пропонуються перегляди футбольних матчів.

  • Jan Amor.

Цікавлять ресторани Тернополя французької кухні? Якщо так, то саме цей заклад варто відвідати. У меню представлено безліч позицій з устрицями, морепродуктами преміумкласу.

  • NONAME.

Поринути в атмосферу драйву пропонує даний дайв-бар. Тут можна класно відпочити і забути про завтрашній день.

Незабутній відпочинок в Тернополі – це не лише смачна кухня!

Відпочинок у Тернополі – це і кращі заклади, які зручно розташовані у самому центрі міста один біля одного. Після їх відвідування можна прогулятись містом, піти в парк ім. Т.Г. Шевченка, де розташований тернопільський став. У затишному та невеличкому Тернополі місце для гастротуризму є і буде. Це успішно довела Сім’я ресторанів Файного Міста. Вона пропонує страви різних кухонь світу.

Кожен заклад індивідуальний, не подібний на інші. Годі вагатися, настав час насолодитися гастрономічним туризмом у незабутньому місті Тернопіль!

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook