Дім Садиба

Є сода, оцет, кислота – у ванній буде чистота

Багато господинь навіть не замислюється про те, що має вдома натуральні миючі засоби. І чистять вони не гірше за магазинну хімію.

1. Наліт на хромованих поверхнях можна видалити, змастивши їх зубною пастою, а коли паста почне підсихати видалити за допомогою губки з шорсткою поверхнею.

2. Якщо ваша кахельна плитка потьмяніла і почала покриватися бажаним мильним нальотом то за допомогою вологої губки з шорсткою поверхнею, посипаної порошком лимонної кислоти, ви видалите всі забруднення.

3. Щоб очистити унітаз або ванну, налийте концентрований розчин лимонної кислоти у пляшку з розпилювачем, розбризкайте його по поверхні, а через 10 хв змийте.

4. Щоб почистити умивальник і кран від нальоту, візьміть 1:1 оцет і воду, налийте суміш в пляшку з розпилювачем, нанесіть на проблемні зони і залиште на 30 хв, потім трохи потріть і змийте водою.

5. Якщо шви між кахлем вкрилися нальотом або цвіллю, візьміть зубну щітку, змочіть її в розігрітому оцті і потріть шви. Після висихання натріть крейдою, залишки якої можна стерти сухою м’якою тканиною.

6. Якщо на будь-якій поверхні у ванній є задавнений вапняковий наліт, то видалити його допоможе оцет і сода. Рясно змочіть оцтом поверхню і посипте содою, через 10 хв потріть щіткою і змийте.

Дата публікації: 29.08.2018 img Поділитися