Відпочинок Сім'я

Який вибрати намет для комфортного сімейного відпочинку

Місця у наметі повинно вистачати всім, адже в тісноті ніхто не зможе як слід відпочити.

Сімейний відпочинок завжди насичений пригодами, це – найкращий засіб від стресів та втоми, отже  він має бути максимально комфортним. Упоратися із цим завданням допоможе сайт https://extremstyle.ua/ru/catalog/palatki, де можна купити намет для кемпінгу, туристичних походів та інших цілей. Намет – річ дуже індивідуальна, тому немає ідеального рецепта чи рекомендації, кожен повинен робити вибір згідно зі своїми вподобаннями.

Який вибрати намет для сімейного відпочинку

У першу чергу вибір намету залежить від ваших цілей та планів на відпочинок. Можна виділити два варіанти:

  • Кемпінговий намет. Якщо ви збираєтесь просто виїхати до водойми або до лісу, поставити намет та насолоджуватися відпочинком, цей варіант буде для вас ідеальним. Сучасні намети для кемпінгу дуже зручні та просторі, у першу чергу завдяки тому, що їх не треба постійно розбирати-ставити;
  • Туристичний намет. Ви плануєте рухатися, вивчати місцевість, тож і намет має бути максимально компактним, легким та не займати багато місця у рюкзаку.

На що звернути особливу увагу

Далі треба визначитися, на яку кількість людей вам розраховувати. Місця у наметі повинно вистачати всім, адже в тісноті ніхто не зможе як слід відпочити. Також не забувайте звертати увагу на якість каркасу та матеріали його виготовлення. У сучасному туризмі майже не використовуються металічні дуги, тому що вони занадто важкі та мають погану гнучкість.

Уважно подивіться на показник водостійкості, він має бути більш ніж 2000мм. Також намет обов’язково має бути оснащений вентиляційними віконцями. Для сімейного відпочинку більше підійде двошаровий намет, який характеризується якісною циркуляцією повітря та захистом за будь-яких погодних умов. Дно палатки має бути з дуже міцного матеріалу, адже йому дістається більш за все – сніг, пісок, трава, камені – матеріал підлоги намету має витримувати все. За критерієм сезонності намети можна розділити на три групи – літні, трьох сезонні та універсальні. Кожен з видів має свої переваги, тож тут треба вибирати виключно з ваших планів на відпочинок.

Ще кілька порад

При виборі намету не женіться за фірмою, адже у кожній ціновій категорії є гідні варіанти. Треба лиш визначитися з бюджетом, який ви готові виділити на придбання намету, та можна з упевненістю відправлятися у відпочинок із сім’єю.

Дата публікації: 19.02.2020 img Поділитися