Якщо маєте палицю – ваш хребет буде здоровим

Захворів, лікарі встановили діагноз «міжхребцева грижа». Тоді практично не міг ходити. "Мені піднятися на ноги допомогли і вправи, і ...видіння, – вважає цілитель, до якого хворі їдуть з усієї України та з-за кордону. – Коли одного разу я відчув, що можу знімати біль, то зрадів, бо це було моєю мрією!"

Допомогли і вправи, і …видіння

Часто людина круто змінює власне життя, коли з нею стається біда. Так було й з Іваном Прокоповичем. Захворів, лікарі встановили діагноз «міжхребцева грижа». Тоді практично не міг ходити, тільки за допомогою палиці, та й то долав лиш кілька десятків метрів.

Хірурги спочатку наполягали на оперуванні, проте чоловік почав обливатися холодною водою і робити спеціальні вправи… Зауважу, що Іван Прокопович водні процедури влаштовує ось уже 22 роки, байдуже, літо надворі чи хуртовина. Сьогодні Довгун зможе й на косовицю вийти.

– Вважаю, що мені допомогли і вправи, і …видіння. Якось мені наснився тренажер, а зранку я взявся за його виготовлення. Попервах це була проста дерев’яна колодка, потім разом із внуком Іваном ми його вдосконалили. Цей масажер мене й урятував. Тепер допомагає повернути втрачене здоров’я іншим людям, – розповідає народний лікар.

“Організм – це своєрідний будинок”

– Розумієш, організм – своєрідний будинок, – каже лікар. – Якщо слабкий фундамент, то й стіни дадуть тріщину. Тобто якщо пошкоджено таз, то про здоров’я говорити не доводиться.

Також у лікуванні активно застосовує висіння на турніку, що його примайстровано над вхідними дверима. Апогеєм здивування стає комплекс вправ із палицею, які теж розробив Іван Довгун. Це такий собі іспит для різних частин хребта.

Виявляється, шостий хребець відповідає за стан серця, сьомий – за шлунок, а восьмий впливає на статеві органи. Саме такі вправи – це система профілактики захворювань хребта.

– Якщо їх робити щодня, – провадить далі Іван Прокопович, – то з невропатологом будете лише каву пити. А загалом, щоб бути здоровим, треба з п’яти років починати такі вправляння.

Сучасна медицина розробляє все нові та нові лікарські засоби для боротьби з недугою. Але медикаментозна терапія здатна лише тимчасово полегшити стан хворого. Вилікувати остеохондроз за допомогою лікарських засобів практично неможливо. Не передбачене й оперативне лікування цього захворювання. Проте, існують методи, якими проводиться лікування остеохондрозу хребта, що дає надзвичайно гарні результати.

Іван Прокопович розробив протиостеохондрозний масажер унікальної конструкції, який тепер випробовує та вдосконалює його онук. Пристрій допомагає запобігти дегенеративно-дистрофічним змінам у хребті, тому його можна використовувати як тренажер. Відмінною профілактикою хвороб і способом корекції хребта є також комплекс спеціальних вправ з палицею, розроблений Іваном Прокоповичем. Досвід цілителя тепер успішно використовує його онук-реабілітолог.

Як не дивно, але на стан хребта впливає і харчування. Треба намагатися вживати якогомога менше «хімії». Також по змозі уникати сидячої роботи.

Андрій Собуцький

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook