Здоров'я та краса Цікаво

Які літні радощі небезпечні для здоров’я

Якщо зовні спекотно, то вентилятор, наприклад, здатний тільки збільшити температуру і без того перегрітого тіла.

В’ЄТНАМКИ

Американські ортопеди стверджують, що в’єтнамки для жіночих ніг шкідливіші, ніж взуття на підборах. Річ у тім, що капці не можуть забезпечити підтримку склепіння стопи, а також не вкривають ногу належним чином. Коли людина носить в’єтнамки, вона автоматично стискає пальці ніг для того, щоб утримати їх на місці. Це призводить до напруження певної групи м’язів, що стає однією з причин появи неприємних відчуттів у зоні кісточок, стегон, ніг і спини. Крім того, у любителів такого взуття виникає ризик утворення підошовного фасциїту (призводить до болю у п’ятках), а також можуть з’явитися проблеми, пов’язані зі сферою невралгії. Відсутність у шльопанцях амортизації може стати головною причиною болю у ступнях, стегнах, гомілках і спині.

БУТИЛЬОВАНА ВОДА

Вона може містити значно більше шкідливих речовин, ніж вода з-під крана. Такий висновок зробили канадські дослідники, які взяли для проби аналізу. Як заявляють експерти, ця вода може нашкодити вагітним жінкам, дітям, літнім людям, а також тим, у кого порушено імунітет. Крім того, споживання пляшкової води може спровокувати гормональний збій. За словами вчених, вода, закрита в ємності, може зіпсуватися. До того ж пластикові пляшки дуже шкідливі, адже виділяють речовини, що негативно впливають на здоров’я людини.

ВЕНТИЛЯТОР

Фахівці з’ясували, що звичайний вентилятор не рятує від спеки. Він лишень переганяє прохолодне повітря, коли його поставити біля відчиненого вікна і тільки якщо надворі температура нижча. Якщо зовні спекотно, то цей прилад здатний тільки збільшити температуру і без того перегрітого тіла. Таким чином потік з вентилятора тільки видається прохолодним, але насправді в результаті циркуляції гарячого повітря організм більше пітніє, що підвищує ризик теплового удару, а також може призвести до обезводжування та електролітного дисбалансу. Це особливо небезпечно для літніх і людей із захворюванням серця.

Дата публікації: 15.06.2017 img Поділитися