Дім Поради

Як зробити засіб для миття посуду, умивальника і ванни БЕЗ ХІМІЇ

Ванну – ще так-сяк, а посуд мити хімією зовсім не хочеться! І я її не використовую. Роблю свій універсальний засіб, який миє практично все і при цьому не містить хімії. Рецептом поділилася мамина подруга, яка працювала у садку.

Рецептом миючого засобу колись зі мною поділилася мамина подруга, яка довго працювала в дитячому садочку. Ним мили все: і посуд, і меблі, й іграшки. Він простий у приготуванні, дешевий і абсолютно безпечний.

Я переконалася: це універсальний миючий засіб, придатний і для миття посуду, і для миття сантехніки. Добрий він тим, що містить лише 3 компоненти, які не можуть в принципі викликати алергію, а це значить, що засіб екологічно чистий. Руки сушить в міру, але не більше ніж звичайне мило.

Знадобиться: по 100 г звичайного господарського мила і гарячої води, 75 г соди. 

Крупно натерти господарське мило (можна брати дитяче), залити дуже гарячою водою, збити вінчиком до стійкої піни. Додати 75 г соди. Виходить паста. Її можна облагородити будь-якою ефірною олією.

Зберігати краще, закриваючи щільною кришкою, бо може підсохнути. Але це не проблема: наллєте зверху трішки води і паста знову розм’якне.

Засіб миє на ура і посуд, і раковину, і ванну. Чудово усуває жир, а кахель після миття блищить, аж сліпить очі.

Дата публікації: 07.10.2020 img Поділитися