Дім Садиба

Відбілювач для одягу, постелі, рушників і шкарпеток своїми руками

Білий одяг має презентабельний вигляд, а постіль і рушники – дуже красиві. Але вони швидко жовкнуть і вкриваються плямами. Зробити відбілювач можна своїми руками і заощадити на дорогих відбілювачах. 

Якщо плями на кухонних рушниках

Кухонні рушники чистими не бувають. На них зазвичай багато різних плям, які погано відпираються звичайним порошком. У такому разі допоможе простий засіб. Знадобиться 2 ст. ложки гірчичного порошку. Його треба розчинити в 1 л гарячої води і залишити, щоб розчин добре настоявся. Далі процідити, розвести у 3 л води. Замочити у цьому розчині кухонні рушники і залишити до ранку. Далі випрати, як зазвичай.

Щоб відбілити постіль і банні рушники

Щоб відбілити постіль, яка від багаторазового прання стала сірою, білі футболки або сорочки, додайте до звичайного порошку нашатирного спирту. Після такого прання застарілі чи запрані речі стануть білосніжними. Для цього перед пранням речі треба замочити у спеціальному розчині.

У 10 л води розчинити 50 г прального порошку, 6 ст. ложок солі, 1 ст. ложку нашатирного спирту, 3 ст. ложки перекису водню. У цьому розчині замочити речі на ніч. Далі випрати, як зазвичай.

Щоб відбілити шкарпетки і футболки

У теплу воду додайте 2 ст. ложки борної кислоти, замочіть в цьому розчині білі шкарпетки на кілька годин. Після такого замочування вони не тільки стануть білосніжними, а й знезаразяться від грибка. Далі треба прати, як робите це зазвичай.

Дата публікації: 07.12.2020 img Поділитися