Як знайти високооплачувану роботу, не виходячи з дому

Вас не влаштовує ваша робота? Зарплата? Навантаження? Графік? Начальник або колектив? Або ж ви молодий спеціаліст і шукаєте перше місце праці? Чи просто потрібен підробіток і додатковий дохід? Отже, час задуматися про пошук роботи.

З чого почати пошуки нової роботи

Перш ніж шукати вакансію, потрібно проаналізувати свої можливості і що в результаті ви прагнете отримати. Чим саме ви хочете займатися (працювати за спеціальністю чи змінити сферу діяльності) і що вмієте робити (яку освіту, знання і досвід маєте)? Добре обдумайте, скільки ви хочете заробляти: зазвичай у резюме потрібно одразу вказати бажаний місячний дохід.

При цьому не забудьте проаналізувати свою конкурентоздатність на ринку праці: чи маєте ви необхідну та додаткову освіту, досвід роботи, корисні навики і додаткові скіли. Для цього варто переглянути резюме конкурентів, аби з’ясувати свої сильні і слабкі сторони.

До прикладу, ви шукаєте високооплачувану посаду фінансового директора в Одесі, тоді резюме конкурентів можна оглянути на сайті https://odessa.grc.ua/resumes/finansovyy_direktor. Тут можна довідатися про вік, досвід та місця роботи, ключові навички, дізнатися про освіту та сертифікати про підвищення кваліфікації та додаткове навчання, курси, знання мов та очікувану заробітну плату.

Тут же можна дізнатися, які вимоги є ключовими у роботодавців, у яких вільна вакансія фінансового директора. Зокрема, яка освіта, знання та ключові навички, а також мінімальний досвід роботи повинні бути у кандидата. До прикладу, фінансовий директор повинен вміти вести керівницький облік, здійснювати фінансово-економічний аналіз та складати звітність, контролювати фінансові потоки підприємства, розробляти та реалізувати фінансову політику, оптимізувати ризики, керувати бухгалтерією тощо. Також важливо мати розвинуті управлінські та комунікативні навики, аналітичні здібності, стратегічне мислення.

Дізнайтеся більше про те, яку зарплату пропонують працівникам вашого профілю та з вашим досвідом на аналогічних посадах у різних компаніях. Обов’язково перегляньте інформацію щодо графіку роботи, можливі премії та додаткову мотивацію, соцпакет, можливість професійного розвитку, зручність розташування місця роботи.

Тепер можна братися за написання резюме, в якому треба вказати, яку посаду ви хочете обіймати, свій досвід роботи, освіту (вища або середня спеціальна, а також курси, тренінги, семінари), професійні і додаткові навики та знання (наприклад, скількома мовами і на якому рівні володієте, чи маєте водійські права абощо). Зазначте у резюме, яку заробітні плату хотіли би отримувати. Не забудьте вказати контактні дані. Якщо є люди, які можуть вас рекомендувати як хорошого спеціаліста, вкажіть і їхні контактні дані. Що більше рекомендацій – то краще.

Де шукати роботу?

Є кілька варіантів, де шукати вакансії. Насамперед можна запитати у знайомих та колег, чи бува не чули вони, що десь звільнилося робоче місце. Імовірно, хтось може надати вам корисну інформацію. Можна спробувати зробити допис про те, що шукаєте роботу у соцмережах та розіслати приватні повідомлення друзям, які мають спільну з вами сферу діяльності. Ще краще – знайти тематичні групи, в яких публікують вакансії та шукають роботу.

Паралельно можна звернутися у Центр зайнятості та скупити місцеві газети з оголошеннями. Але там невисокі шанси знайти свіжу вакансію з хорошими умовами праці та високою зарплатнею. Це найкращий варіант пошуку роботи для робочих спеціальностей та офісних працівників.

Якщо ви визначилися, у якій компанії хотіли би працювати, пошукайте, чи нема інформації про вакансію на її сайті. Можливо, вам усміхнеться удача. Але в житті стовідсоткове потрапляння у ціль з першого разу трапляється рідко. Найкращий варіант – розіслати якомога більшу кількість резюме у різні компанії.

Для цього варто скористатися послугами сайтів із пошуку роботи. Одним з таких є grc.ua – ресурс, який допомагає знайти роботу і підібрати персонал роботодавцям. Це один з перших міжнародних кадрових порталів України, який має 17-річний досвід роботи. На сьогодні з порталом співпрацюють понад 87 тисяч компаній і тут розміщено більш як 1,6 млн резюме. Ця платформа є комфортною як для шукачів роботи, так і роботодавців, тому є чудовим майданчиком, як для пошуку вакансій, так і кадрів.

 

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook