Як закохати в себе хлопця, використовуючи «чоловічі прийоми»

Це спрацьовує на всі 100 відсотків!

Найцікавіше питання, яке я отримував останнім часом, стосується того, чи можна використовувати гендерні особливості в своїх цілях. Наприклад, коли жінка використовує прийоми, до яких, як правило, вдаються чоловіки, або чоловік жіночі хитрощі?

Відповідь досить неоднозначна. Все залежить від того, як далеко ви зайдете в «забирання керма в протилежної статі».

Наприклад, чоловікоподібні жінки не викликають захоплення у хлопців. Їх одяг, поведінка, звички можуть навіть відштовхувати. Як правило, вони занадто чіпкі, владні, різкі, хочуть домінувати і все контролювати. Природно, що такого чоловіка не терплять.

Але існують речі, які однаково цінують як чоловіки, так і жінки. Я називаю їх «дуже цінні навички». Ви можете включати їх, коли спілкуєтеся з хлопцями, і всі будуть вважати вас чарівними.

Якщо навчитеся практикувати ці якості і правильно управляти ними – вас обов’язково помітять. Чоловіків приваблюють їх власні методи, але без фанатизму.

Смішно, чи не так? Іронія полягає в тому, що більшість цих технік вважаються «істинно чоловічими», а спрацьовують однаково добре для всіх.

Отже, приступимо до вивчення психологічних чоловічих технік, які ви також можете успішно використовувати, щоб закохувати в себе хлопців:

1. Не вибачайтеся… і не стримуйтеся. Пишаєтеся собою такими, якими ви є.

Більшість жінок впевнені, що самоствердження – це істинно чоловіча якість. А ось і ні! Впевненість у собі є дуже цінною якістю, незалежно від того, хто нею володіє – чоловік чи жінка.

Хоча іноді цю якість невірно трактують, як нахабну і підлу поведінку. Насправді самоствердження є повною протилежністю. Тому що підлість – це шкодити своїми діями іншим людям, в той час як самоствердження – це коли ви твердо стоїте на своєму і не боїтеся вголос озвучувати власну позицію. При цьому ви зовсім не хочете нікого образити або принизити. Навіщо це самодостатній людині?

2. Не слід ніколи ні за ким бігати. Якщо він дійсно зацікавлений в вас – сам прийде.

Цей тип поведінки вважається типово чоловічим. Хоча насправді – він позбавлений найменшої гендерної приналежності. Це просто дуже цінна якість людей, які поважають себе.

Лише невпевнені в собі буквально переслідують тих, хто їм подобається. Вони наївно вважають, що в світі існують сили, якими можна змусити когось полюбити насильно.

Ви не маєте потребу в чоловічій увазі, щоб відчувати себе цілісною і самодостатньою особистістю. Вам цілком комфортно в своїй шкірі, в своєму житті. Впевненість в собі і почуття задоволення – ось що притягує до нас інших людей.

Якщо будете завжди поводитися як альфа-особистість, то у вас не буде відбою від залицяльників. Чоловіки відчувають таких жінок за версту і ніколи не проходять повз!

Вони будуть щасливі отримати такий трофей, як ви! Адже вони, в першу чергу, мисливці.

3. Будьте загадковими. Таємниця інтригує набагато більше, ніж логіка і факти.

Загадковість не є ексклюзивом чоловіків, але погодьтеся, зрозуміти їх часто дуже складно.

Та й образ загадкового і таємничого незнайомця, який вони люблять надягати на себе – виглядає дуже виграшно в очах жінки.

Чому б вам не вчинити так само і не перетворитися на жінку-загадку? Чоловіків це притягує, як магнітом.

Що робить жінку сексуальною і загадковою? Зовсім не одяг, вбиває наповал усмішка або томний погляд. Справжня загадковість – це ціле мистецтво. Мистецтво не розповідати йому про себе все, а навпаки – сконцентрувати увагу виключно на ньому.

Заохочуйте його розповідати про свої інтереси, хобі та захоплення. При цьому про себе розповідайте ненароком, мимохідь… В якийсь момент він зрозуміє, що в той час як стільки часу розповідав про себе, майже нічого не знає про вас. Ось вона – справжня загадка і інтрига! Адже саме цього ми і добивалися, чи не так?

4. Не бійтеся фліртувати. У легкому флірті немає нічого ганебного.

Насправді – це перше, що вивчають чоловіки, коли починають зустрічатися з дівчатами. Природно, що вони не можуть не думати про сексуальну близькість і трохи переживають із цього приводу. Тому легкий флірт, який розряджає зупинку і одночасно зближує, виявляється дуже до речі. Це саме те, що може розтопити напруга і незручність, які незмінно присутні на початку знайомства.

Не бійтеся першими почати фліртувати. Головне не переборщити з надмірною сексуальністю і не збентежити партнера ще більше. Доторкніться до чоловіка як би ненароком на рівні рук або плеча, встановіть зоровий контакт… Не скупіться на усмішки, смійтеся, коли вас смішать, базікайте про все на світі! Головне – щоб вам обом було добре і вільно!

Іншими словами, нехай він думає, що сам зацікавився вами, а не потрапив в ретельно розставлені вами «мережі флірту».

До речі, багато жінок – прекрасні в мистецтві флірту. Вони виходять за рамки простих дотиків або жестів, просто зводячи хлопців з розуму. Це трохи чоловіча поведінка, але воно реально працює. Так чому б не запозичити у хлопців такий цінний прийом?

Чоловіки обожнюють сміятися, і вони обов’язково оцінять, якщо ви будете дражнити їх і провокувати. Адже це дійсно здорово!

Так що спробуйте обов’язково – результат гарантовано!

До речі, про сміх…

5. Смішіть своїх чоловіків. Змушуйте їх усміхатися. Весело. Щоб їм захотілося більшого…

І, нарешті, освоїмо чоловічу техніку «Розсміши її – і вона твоя!» Пора перетворити її в керівництво і для жінок. Чим більше ви будете сміятися і говорити про веселе, тим більше позитивних асоціацій будете викликати у нього.

Це означає, що не обов’язково з перших побачень бути «аж надто чесними». Не обов’язково вивалювати на хлопця всі розповіді про свої біди, переживання і страхи.

Не зациклюйтеся на негативі. Не вичитуйте і не критикуйте. Знайдіть краще більш «веселі точки дотику».

Потім, як тільки він захопиться вами, скажіть, що повинні… піти. Що, з глузду з’їхати, як зайняті. О, від цих слів він ще більше «заведеться»!

Цей прийом завжди спрацьовує блискуче. Справа в тому, що як тільки ми дізнаємося, що «об’єкт», який нам сподобався, починає віддалятися – стараємося ще більше, щоб отримати його. Це особливість психіки людини, і вона властива як чоловікам, так і жінкам.

Так що, як бачите, певні «чоловічі прийоми», які всі чомусь пов’язують виключно з особливостями їх психіки, може успішно використовувати будь-яка жінка. Без жартів, ці методи дійсно працюють і в «жіночому виконанні». Успіху і любові!

За матеріалами

Астрологія привороту! Як закохати в себе чоловіка по знаку Зодіаку

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook